Domov Novinky Objavili sa údajné zábery na ďalšiu verziu Firefox OS 2.0

Objavili sa údajné zábery na ďalšiu verziu Firefox OS 2.0

Zdielať

Firefox_OS_LogoČínskym vývojárom unikli screenshoty Firefox OS 2.0, ktoré ukazujú dôkladne prepracovaný vzhľad, ktorý pripomína Android a Apple iOS 7 (predovšetkým uzamknutie obrazovky). Posledná dostupná verzia Firefoxu OS je 1.3, zatiaľ čo vývojári pracujú s náhľadom verzie 1.4.

Ak sú tieto zábery  skutočné z druhej verzie, potom je celkom možné, že sa preskočia ďalšie verzie. Bohužiaľ sa nám nepodarilo nájsť žiadne ďalšie informácie. Tieto screenshoty a ich diskutabilná pravosť je všetko, čo zatiaľ doteraz máme. Dúfajme, že sa dozvieme viac v krátkom čase. UI vyzerá naozaj pôsobivo, ale nechajme sa prekvapiť, či to bude potvrdené, alebo či prídu ďalšie úniky. Screenshoty nájdete TU.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung predstavuje nové pamäťové karty
Nasledujúci článokTelekom spúšťa LTE sieť v Bratislave
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno