Domov Novinky Objavili sa údajné fotky iOS 8 a ukazujú nové aplikácie

Objavili sa údajné fotky iOS 8 a ukazujú nové aplikácie

Zdielať

Apple_LogoNa čínskom Weibo sa objavili screenshoty, ktorý zobrazuje nové aplikácie a údajne operačný systém iOS 8 ako to je vidieť na fotografiách nižšie.Podľa uniknutých screenshotov, bude iOS 8 vyzerať veľa podobne ako aktuálna verzia, kde nájdete štvorcové ikony so zaoblenými hranami. Na rozdiel od návrhu, obraz odhalil prítomnosť nových aplikácií, ako je Healthbook, TextEdit, Preview a Tips.

Nové aplikácie majú vraj pomáhať používateľom Preview, zobrazovať súbory TextEdit, ktoré sú uložené v iCloud-e. Avšak, tieto ikony sa zdajú ešte ďaleko od dokončenia, pretože sú to v podstate OS X ikony pre Preview a TextEdit.

Apple iOS8Apple iOS8-2Apple iOS8-3

Nasledujúca generácia mobilného operačného systému Apple je stále mesiace od oficiálneho predstavenia a môžme vidieť mnoho zmien prostredníctvom vývojového cyklu. Takže si ešte všetci počkáme na ďalšie informácie a prípadne úniky.

Zdroj: Gizmobic

Zdielať
Predchádzajúci článokNikon predstavil fotoaparát Nikon 1 V3
Nasledujúci článokSamsung Galaxy S5 Zoom príde s 19 MPx fotoaparátom
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno