Domov Novinky Objavili sa prvé špecifikácie Galaxy S5

Objavili sa prvé špecifikácie Galaxy S5

Zdielať

SamsungExynosKeď sa blížime ku koncu roka a začiatku nového, začínajú sa čoraz viac a viac objavovať správy o nadchádzajúcej vlajkovej lodi spoločnosti Samsung s názvom Galaxy S5.

Galaxy S4 bol vyhlásený tento rok v marci, takže na jar je určite čas, kedy by sme mali očakávať ďalšiu vlajkovú loď. Už tu boli informácie o kovovom tele, potom bez kovového tela, a niektoré ďalšie. Či už to bude kovový, alebo plastový smartfón, sme si istí, že Samsung odvedie maximum práce aby to bolo niečo výnimočné. To isté Samsung pripravil pri predstavení Galaxy Note 3. Ďalšia správa hovori o tom, že S5 bude disponovať 64-bitovým procesorom, ako iPhone 5S. Ale, Samsung uviedol, že S5 príde s 4 GB RAM s cieľom využiť 64-bitový výpočtový systém. Samozrejme, že toto všetko sú len špekulácie v súčasnej dobe.

Zdroj: Pocketnow

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Huawei Ascend P6
Nasledujúci článokMotorola pracuje na smartfóne z blokov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno