Domov Novinky Objavili sa promo fotografie HTC One M8 Ace

Objavili sa promo fotografie HTC One M8 Ace

Zdielať

HTC One M8 AceĎalšie fotografie pripravovaného smartfónu HTC One M8 Ace si našli cestu na internet ešte pred oficiálnym predstavením, ktoré príde 3. júna. Tie pripomínajú oficiálne promo fotografie, ktoré zobrazujú kľúčové prvky nového smartfónu.

Vzhľadovo je podobný smartfónu HTC Butterfly S. HTC One M8 Ace má plastové unibody namiesto kovového. Najväčšou zmenou je, že dvojitý fotoaparát bol zmenený v prospech jedného 13 MPx fotoaparátu s jednoduchým LED bleskom na zadnej strane a 5 MPx fotoaparát je zrejme rovnaký ako na Desire 816 a One mini 2.

Tlačidlo napájania sa javí odlišné od predstaveného HTC One M8, ale One M8 Ace stále podporuje prebudenie smartfónu dvojitým poklepaním po displeji, takže nebudeme musieť často používať tlačidlo napájania. A to je plus keďže sa tlačidlo bude nachádzať v hornej hrane a displej má veľkosť 5 palcov, ktorý obklopuje z hornej a dolnej strany dvojica reproduktorov.

HTC One M8 Ace-2HTC One M8 Ace-3
HTC One M8 Ace-4HTC One M8 Ace-5
HTC One M8 Ace má rýchlejšiu verziu Snapdragon 801 taktovanú na 2,5 GHz. Na promo fotkách sa tiež zdá, že sa chváli efektívnym využitím energie v režime Extreme Power Saving. K dispozícii je tiež  veľmi zvláštna fotografia, aj keď vzhľadom k veľkosti to vyzerá skôr ako promo vec, než je skutočná predajná krabica. Ak sú to bubliny, naznačovalo by to, že smartfón by mohol byť odolný voči vode.

HTC One M8 Ace-6 HTC One M8 Ace-8
HTC One M8 Ace bude k dispozícii v štyroch farbách – biela, čierna, červená a modrá a cena smartfónu by sa mala pohybovať  okolo 480 dolárov.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokHuawei Mulan: Ďalší high-end smartfón na AnTuTu
Nasledujúci článokTravelMate B115-MP: Pre študentov a na cesty
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno