Domov Novinky Objavili sa nové fotografie Galaxy K (S5 Zoom)

Objavili sa nové fotografie Galaxy K (S5 Zoom)

Zdielať

Galaxy S5 Zoom-2Nástupca Samsung Galaxy S4 zoomu je oveľa viac kompaktnejší hybridný smartfón, pri zachovaní schopnosti ponúknuť 10×optický zoom. Už prvé fotografie ukázali, že objektív je oveľa kvalitnejšie spracovaný a hlavne  nevyzerá nato aby bol takých veľkých rozmerov ako S4 Zoom.

Je pravda, že Galaxy K (S5 Zoom) je zabalený v niečom čo sa zdá byť ako silikónové puzdro, ale vyzerá ako sme v úvode písali viac zoštíhlené než objemný S4 zoom. Samozrejme ohľadom rozmerov budeme vedieť viac keď budú dostupné presné rozmery.

Špecifikácia Galaxy K prichádza s viacerými vylepšeniami oproti jeho predchodcu. Ponúkne 4,8 palcový Super AMOLED s HD rozlíšením, šesťjadrový Samsung Exynos 5 Hexa a 2 GB RAM. Všetky dôležité časti fotoaparátu boli zlepšené a tiež nakoniec v zadnej časti dostane 20 MPx objektív s 10×optickým zoomom a xenónovým bleskom. Je to zlepšenie oproti 16 MPx fotoaparát na Galaxy S4 zoom. V predu by mal byť 2 MPx fotoaparát a predpokladaným operačným systémom bude od výroby Android 4.4 .2.

Galaxy S5 ZoomČo si myslíte o tomto hybridnom foto-smartfóne? Páči sa vám? Zatiaľ nebola spomenutá cena ani dostupnosť.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokLogitech: Nový rad ochranných puzdier pre iPad
Nasledujúci článokEricsson: Hospodárske výsledky za 1.štvrťrok 2014
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno