Domov Novinky Objavili sa nové fotografie Galaxy K (S5 Zoom)

Objavili sa nové fotografie Galaxy K (S5 Zoom)

Zdielať

Galaxy S5 Zoom-2Nástupca Samsung Galaxy S4 zoomu je oveľa viac kompaktnejší hybridný smartfón, pri zachovaní schopnosti ponúknuť 10×optický zoom. Už prvé fotografie ukázali, že objektív je oveľa kvalitnejšie spracovaný a hlavne  nevyzerá nato aby bol takých veľkých rozmerov ako S4 Zoom.

Je pravda, že Galaxy K (S5 Zoom) je zabalený v niečom čo sa zdá byť ako silikónové puzdro, ale vyzerá ako sme v úvode písali viac zoštíhlené než objemný S4 zoom. Samozrejme ohľadom rozmerov budeme vedieť viac keď budú dostupné presné rozmery.

Špecifikácia Galaxy K prichádza s viacerými vylepšeniami oproti jeho predchodcu. Ponúkne 4,8 palcový Super AMOLED s HD rozlíšením, šesťjadrový Samsung Exynos 5 Hexa a 2 GB RAM. Všetky dôležité časti fotoaparátu boli zlepšené a tiež nakoniec v zadnej časti dostane 20 MPx objektív s 10×optickým zoomom a xenónovým bleskom. Je to zlepšenie oproti 16 MPx fotoaparát na Galaxy S4 zoom. V predu by mal byť 2 MPx fotoaparát a predpokladaným operačným systémom bude od výroby Android 4.4 .2.

Galaxy S5 ZoomČo si myslíte o tomto hybridnom foto-smartfóne? Páči sa vám? Zatiaľ nebola spomenutá cena ani dostupnosť.

Zdroj: Phonearena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno