Domov Novinky Objavili sa informácie o Windows Phone 9

Objavili sa informácie o Windows Phone 9

Zdielať

Windows phoneWindows Phone 8.1 ešte nie je oficiálne vonku, no už máme nejaké informácie o nadchádzajúcom vydaní Windows Phone 9. Podľa uniknutého dokumentu sa odhalil plán spoločnosti Microsoft pre rok 2015, spoločnosť plánuje vydať Windows Phone 9 Preview v druhom, alebo treťom kvartáli 2015.

Môžme očakávať, že finálna verzia Windows Phone 9 bude k dispozícii do kompatibilných smartfónov do konca budúceho roka. Jeho náprotivok Windows 9, bude tiež mať svoju Preview verziu približne v rovnakom čase. Ak je táto informácia správna,  môžme sa tešiť na trochu kratšie obdobie medzi hlavnými verziami Windows Phone. Microsoftu trvalo 17 mesiacov od uvoľnenia Windows Phone 8.1 potom, čo sa vypublikoval WP8. Podľa dokumentu, do spustenia Windows Phone 9 bude trvať 16 mesiacov.

Neexistuje žiadna informácia, aké vlastnosti by sme mali očakávať od Windows Phone 9. Najnovšia verzia 8.1 so sebou priniesla úhľadné rysy, ako aj osobného asistenta Cortanu, centrum oznámenia či väčšiu kontrolu nad nastavením. Microsoft zrejme bude chcieť prevziať vedenie aj s jeho budúcou verziou.

Windows phone 9 info

Tiež bude zaujímavé sledovať, či sa Windows Phone 9 bude držať s aktuálnym smartfónom Windows Phone. Skôr by sme povedali, ze Windows Phone 8 bol k dispozícii len pre nový hardvér a žiadny smartfón s Windows Phone 7 sa už na trhu naukáže.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokGalaxy S4 I9505 dostane detský mód a Knox 2.0
Nasledujúci článokEricsson ukončil akvizíciu Red Bee Media
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno