Domov Novinky Objavili sa fotografie HTC M8 v kovovom zhotovení

Objavili sa fotografie HTC M8 v kovovom zhotovení

Zdielať

HTC M8-metal bodyPrebehli asi dva týždne potom ako sa prvýkrát objavila fotografia kde sme mohli vidieť údajne legitímny HTC M8.  Potom nasledovali dni, ktoré nám priniesli niekoľko ďalších šancí skúmať hardvér smartfónu z mnohých uhlov a pár nových záberov prišlo nedávno. Tie priniesli fotky, ktoré zdôraznili kovovú konštrukciu smartfónu.

Na smartfóne je evidentne vidieť matný povrch a jasné osvetlenie. Kov naozaj zažiaril a súhra svetla s kovom v tomto novom zadnom zábere naozaj pomáha zvýrazniť všetke krivky smartfónu. Samozrejme, že čím je bližšie k predstaveniu smartfónu tým viac informácií máme ohľadom novej vlajkovej lodi spoločnosti HTC v roku 2014. Dnes máme nové “živé” obrázky HTC M8, ktoré opäť potvrdzujú predchádzajúce informácie. Smartfón má mať asymetrické predné reproduktory HTC BoomSound, 5 palcový displej, ale s logom HTC nižšie a môže skrývať odtlačok prsta.

Rozlíšenie zadnej kamery zostáva ešte stále zostáva záhadou, ale s najväčšou pravdepodobnosťou nezarmútia používateľa, pretože v tejto situácii si spoločnosť nemôže dovoliť stratiť zákazníkov. Úprimne dúfame, že smartfón bude mať pevné miesto na trhu a umožní HTC sa dostať z dlhotrvajúcej krízy.

Zdroj: Pocketnow

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Genius GX Gaming Manticore
Nasledujúci článokBSA láka na odmeny z bonzovania
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno