Domov Novinky Objavila sa ďalšia foto smartfónu Nokia Normandy

Objavila sa ďalšia foto smartfónu Nokia Normandy

Zdielať

Android Nokia-5Nokiu s kódovým označením Normandy, ktorý má operačný systém Android opäť unikli ďalšie obrázky. Tentoraz budeme mať možnosť vidieť živý obraz na launcher Nokie. Už sme videli smartfón Normandy niekoľkokrát, takže môže byť čoskoro predstavený.

Avšak je to otázne, kedže Nokiu kúpila spoločnosť Microsoft a je možné, že projekt bude zrušený. Dnes vieme jeho niektoré špecifikácie, ako vyzerá a dokonca aj informáciu, že údajné bude predstavený počas MWC v tomto roku. Akurát vieme, že ponesie nešpecifikovaný Snapdragon a 5 MPx fotoaparát.

Ako vyzerá Android launcher navrhnutý pre Nokiu a tu je aj obrázok. Je zrejme inšpirovaný zostavou Asha a Lumia. Ak sú zvesti pravdivé mali by sme byť svedkami Nokia Normandy oficiálne počas budúceho mesiaca v Barcelone. Alebo niekedy neskôr v tomto roku, pravdepodobne po akvizícii spoločnosti Microsoft. Ale ako sme písali vyššie je to otázne či sa tak stane.

Android Nokia-1

Predbežné špecifikácie:

4 palcový FWVGA displej (854×480 pixlov)
5 MPx zadný fotoaparát
Android 4.4.1
procesor Qualcomm Snapdragon
Pravdepodobne pôjde o procesor Snapdragon 200 (štvorjadrový Cortex-A5/Adreno 203 alebo štvorjadrový Cortex-A7/Adreno 302 ).

Android Nokia-2 Android Nokia-3

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokHTC Dánsko tvrdí: One X+ nebude mať Android 4.4 Kitkat
Nasledujúci článokTP-Link TL-PA6010KIT: prenos dát po elektrických rozvodoch
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno