Domov Novinky O2 už po piaty raz operátorom roka

O2 už po piaty raz operátorom roka

Zdielať

02_Techbox_roka_za rok_2013_logoO2 sa stalo už po piaty raz víťazom nezávislej ankety „Techbox roka“, v ktorej čitatelia hlasujú aj za najlepšieho operátora na Slovensku. O2 obhájilo prvé miesto s takmer polovičným podielom všetkých hlasov.

Výsledky nezávislej ankety potvrdzujú, že férový a transparentný prístup, ako aj neustále prinášanie technologických inovácií a noviniek na trh, oceňuje stále viac a viac zákazníkov.  Takmer polovica (49,56 %) z viac ako 7 tisíc platných hlasov patrila mobilnému operátorovi O2. Na druhom mieste skončil operátor Orange, ktorý získal 22,94 % hlasov. S  20,72 % hlasov skončil na treťom mieste operátor Telekom.

„Chceme sa poďakovať všetkým hlasujúcim, ktorí nás podporili v ankete Techbox v kategórii Operátor roka a spolu s tým aj princípy, ktoré vyznávame. Už piate víťazstvo v rade nás veľmi teší a je pre nás veľkým záväzkom do budúcnosti. Zároveň nás teší, že naše základné hodnoty sa odrazili aj na spokojnosti zákazníkov, ktorí sú trvale najspokojnejší spomedzi všetkých operátorov na trhu.“ uviedol generálny riaditeľ O2, Ramiro Lafarga.

02_Techbox_roka_za rok_2013_graf

Celoslovenská anketa Techbox roka nadväzuje na úspešné ročníky známej ankety Mobilný operátor roka. V nej hlasujúci vyberali najlepšieho mobilného operátora podľa svojich vlastných skúseností, preferencií, či sympatií. V roku 2011 však hlasujúci prvý krát rozhodovali okrem kategórie „operátor roka“ aj v kategóriách „notebook, fotoaparát, TV, tablet a smartfón“. O najlepších rozhodovalo v aktuálnom ročníku až 7 224 respondentov.

Zdroj: Tlačová správa O2

3 komentárov

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno