Domov Novinky O2 TV už aj na Slovensku

O2 TV už aj na Slovensku

Zdielať

O2 štartuje od 9.5.2016 komerčnú pilotnú fázu celoslovenského televízneho vysielania pod názvom O2 TV. V tejto fáze ponúkne 25 staníc pre tisíc zákazníkov z celého Slovenska. O2 TV vo verzii domácej televízie so set-top-boxom bude v pokrytí troch vybraných obcí Západného Slovenska.

O2

Pilotná prevádzka novej služby bude dostupná pre tisícku zákazníkov v pokrytí celého Slovenska. V tejto fáze bude ponuka obsahovať 25 staníc, pričom vybrané stanice budú v HD. Zákazníci budú môcť sledovať vysielanie až na 4 zariadeniach v rovnakom čase. Keďže pôjde o pilotnú prevádzku plánujeme postupné testovanie viacerých funkcionalít.

Službu O2 TV so set-top-boxom bude v pilotnej fáze ponúkať operátor s aktivovanou službou O2 Internet na doma. Cena služby so set-top-boxom je 7,50 eur mesačne. K službe je potrebný aj set-top-box v cene 60 eur, ktorý môže zákazník do 6 mesiacov vrátiť s garanciou vrátenia celej kúpnej ceny. Služba O2 TV v mobile bude v pilotnej fáze dostupná pre zákazníkov z celého Slovenska prostredníctvom web stránky, alebo mobilnej aplikácie dostupnej v systémoch iOS a Android.

Cena služby bez set-top-boxu je 5 eur mesačne. Zoznam staníc dostupných v službe O2 TV – Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, Daj to, TV JOJ, JOJ Plus, JOJ Cinema, Wau, RiK, TA3, ČT1, ČT2, SPORT 1, SPORT 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Disney Channel, MINIMAX, JIM JAM, Nickelodeon, Discovery Channel, Filmbox, Film Europe, AMC Channel; TV stanice v HD: ČT1, ČT2.

Zdroj: O2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno