Domov Novinky O2 prináša zmeny v paušáloch, ale aj v internete na deň

O2 prináša zmeny v paušáloch, ale aj v internete na deň

Zdielať

O2O2 zákazníkom Zlatého a Platinového O2 Paušálu automaticky a bezplatne zdvojnásobuje objem dát. Po novom tak zákazníci Zlatého Paušálu môžu namiesto 500 MB využívať až 1 GB dát a platinoví zákazníci až 2 GB namiesto jedného. Ak si zákazníci neuplatnia bonus na telefón, získavajú možnosť využívať ešte výraznejšie objemy dát.

Ďalšou zmenou je nový balíček O2 Internet XXL, s ktorým majú zákazníci k dispozícii až 5 GB dát. Zároveň O2 výrazne zvyšuje rýchlosť dát po prečerpaní balíčkov z pôvodných 16 na 48 kbps. Aj najmenší z ponuky internetov, ktorý má platnosť len v jeden deň, prejde novou úpravou. Od 26. augusta O2 nastavilo nový denný limit v objeme 250 MB za cenu 50 centov. Zákazníci si ho môžu po jeho presurfovaní obnoviť s plnou rýchlosťou za ďalších 50 centov.

O2 pridáva od 26. augusta možnosť aktivácie nového internetového balíčka pod názvom XXL. Balíček v cene 15 eur bude obsahovať dáta v objeme 5 GB, pričom zákazník si ho môže obnoviť za poplatok 10 eur. Tiež prináša od dnes svojim zákazníkom až o tretinu výhodnejší bonusový systém na kúpu nového zariadenia. Nové atraktívnejšie bonusy môžu využiť zákazníci O2 Paušálov, ale aj zákazníci služby O2 Mobil+.

Zdroj: Tlačová správa O2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno