Domov Novinky O2 prináša Férový strop a ďalšie novinky

O2 prináša Férový strop a ďalšie novinky

Zdielať

O2 prináša pre zákazníkov s programom O2 Fér službu Férový strop, ktorú si môžu od dnes aktivovať všetci zákazníci s programom O2 Fér s platbou na faktúru (rezidentní aj firemní). Férový strop je vo výške 40 eur s DPH, do sumy je zarátaný aj mesačný poplatok za samotnú službu, ktorá stojí mesačne 1 euro aj s DPH.

O2

Suma 40 eur s DPH je maximálna suma za volania, SMS a MMS na účastnícke čísla do všetkých sietí na Slovensku a zo Slovenska a z Českej republiky do krajín v Zónach 1 a 2, za Internet na deň, SMS/MMS balíčky, internetové balíčky, Extra balíčky (okrem Volania SVET a Neobmedzené SMS a 50 minút). Do sumy 40 eur spadajú aj poplatky za služby Férový strop, Jednému neobmedzene, Mojim trom, Vo Firme neobmedzene a Medzi Firmami neobmedzene v jednom zúčtovacom období.

O2 Ferovy strop 01

Aktivácia je možná cez Moje O2 a SMS, v predajni, alebo cez zákaznícku linku 949. Ak chcete aktivovať službu prostredníctvom SMS, pošlite správu v tvare FERSTROP A, pre deaktiváciu FERSTROP D na číslo 99222. Cena aktivačnej aj deaktivačnej SMS je 0 eur.

O2 Ferovy strop 02

Aktivácia služby prebehne okamžite, Férový strop bude uplatnený na celé aktuálne fakturačné obdobie, v ktorom bol aktivovaný a obnovuje sa automaticky v ďalšom zúčtovacom období. Deaktivácia ukončí automatickú obnovu a deaktivuje službu na konci aktuálneho fakturačného obdobia.

O2 den

Operátor prináša aj Extra deň, tento krát je to deň v O2 zdarma, kedy volania, SMS a MMS v sieti O2 budú v ten deň zdarma, stačí poslať SMS v tvare „extraden“ na číslo 99222. Po uplynutí dňa sa služba automaticky deaktivuje. Túto službu je možné aktivovať do 15.12.2015.

O2 moja firma

Vzhľadom na neustálu snahu O2 zjednodušovať a sprehľadňovať ponuku, dôjde k ukončeniu aktivácií programu O2 Moja Firma. Všetky jej výhody sa dajú aplikovať v programoch O2 Fér, či O2 Paušál. Nie je preto nutné komplikovať cenníky ďalšou ponukou. Zákazníkov, ktorí program O2 Moja firma využívajú sa toto vôbec nedotkne.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno