Domov Novinky O2 odkazuje žiakom: Aj stará šunka môže pomôcť

O2 odkazuje žiakom: Aj stará šunka môže pomôcť

Zdielať

O2_Logo

O2 chce s pomocou žiakov základných a stredných škôl zvýšiť svoj príspevok do verejnej zbierky na podporu charitatívneho programu Srdce pre deti. Pre celé triedy O2 pripravilo súťaž, ktorej cieľom bude vyzbierať do konca októbra čo najväčší počet starých mobilov. Za každý odovzdaný mobil O2 prispeje 1€ do verejnej zbierky na pomoc deťom v núdzi a prvé tri najúspešnejšie triedy zase pre seba získajú super ceny – tablety pre celú triedu, SIM karty s kreditom alebo zaujímavý technologický workshop.

„Náš odkaz je jasný: Pomoc deťom v núdzi nemusí zostávať len na dospelých a áno, aj stará šunka, mobil, ktorý sa už nepoužíva, môže pomôcť. Žiaci zo základných a stredných škôl môžu zvýšiť tohtoročný príspevok O2 na Srdce pre deti, urobiť správny krok pre životné prostredie a ešte aj vyhrať super ceny pre svoju triedu. Stačí ak sa do konca októbra zapoja do súťaže a do 31. októbra 2013 prinesú krabicu s ich starými telefónmi, ktoré už nepoužívajú na najbližšiu O2 Predajňu,” uvádza k novinke Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Možnosť zapojiť sa platí pre všetky základné a stredné školy na celom Slovensku. Do súťaže sa môžu zapájať jednotlivé triedy zo škôl. Každá trieda musí najneskôr do 31. októbra 2013 vrátane priniesť krabicu so starými telefónmi na najbližšiu O2 Predajňu.

Na krabici musia byť napísané tieto údaje, aby mohli byť zaradení do vyhodnotenia: názov školy, trieda, počet vyzbieraných mobilných telefónov. Na predajni zároveň podpíše kontaktná osoba Preberací protokol.

Prvé 3 najúspešnejšie triedy miesta získajú:

  • 1. Tablety Prestigio MultiPad pre celú triedu a zapojeného učiteľa
  • 2. O2 SIM karty s kreditom 5€ a benefitom SMS v sieti O2 Slovensko na 6 mesiacov zadarmo pre celú triedu a zapojeného učiteľa
  • 3. Technologický a podnikateľský workshop + darčeky od Think Big School

Zdroj: Tlačová správa O2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno