Domov Novinky O2 ide opäť proti prúdu

O2 ide opäť proti prúdu

Zdielať

O2_LogoO2 opäť ide proti prúdu a tentokrát prináša novinky pre firemných zákazníkov. Svoju ponuku prispôsobuje aktuálnym požiadavkám a presadzuje férovosť v ponuke pre firemných zákazníkov. Počnúc dnešným dňom O2 ruší rámcovú zmluvu a pokuty za nedosiahnutie dohodnutého minimálneho obratu.

Zavádza prehľadný systém výhod, založených na princípe čím vyššia spotreba, tým väčší benefit. O2 prináša novinky v ponuke pre malé a stredné spoločnosti, ktorú prispôsobil aktuálnym požiadavkám zákazníkov. Rozdielny systém zliav či pokuty za nedosiahnutie dohodnutého minimálneho obratu, ktoré boli štandardom pre trh, sú v O2 minulosťou.

Samozrejmosťou sa stáva transparentné zvýhodňovanie pre všetkých. Čím viac firemní zákazníci služby O2 využívajú, tým vyššie výhody získajú. Platí teda základný pilier programu O2 Moja Firma – čím viac zákazník volá, tým menej platí. Tento princíp sa uplatní rovnako pre všetkých nových aj existujúcich firemných zákazníkov bez rámcovej zmluvy. Napríklad pri mesačnom obrate 150 EUR za služby O2 zákazník automaticky získa zľavu 10%.

Zákazníkom z radov podnikateľov O2 aj naďalej ponúka výhody, ktoré sú pre nich skutočne užitočné. Automatická optimalizácia programu O2 Moja Firma zaručuje, že zákazník zaplatí len to, čo reálne pretelefonuje a zároveň znižuje cenu za minútu hovoru. 44-eurový cenový strop je zasa maximum, čo zákazník zaplatí za volania, internet, SMS/MMS do všetkých sietí v SR a do všetkých krajín EÚ.

Do cenového stropu sa započítavajú:

  • Volania do všetkých sietí v SR a zo SR do krajín v Európskej únii
  • SMS/MMS do všetkých sietí v SR a zo SR do krajín v Európskej únii vrátane balíčkov 500 SMS/MMS a Neobmedzené SMS/MMS v sieti O2
  • Internet na deň a balíčky Internet S,M,L a XL
  • Služby O2 Partner neobmedzene, Mojim trom, Vo Firme neobmedzene a Medzi Firmami Neobmedzene

Zdroj: Tlačová správa O2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno