Domov Novinky O2 3G sieť v ďalších 35 nových lokalitách

O2 3G sieť v ďalších 35 nových lokalitách

Zdielať

O2O2 rozšírilo svoju vlastnú 3G sieť do ďalších 35 nových lokalít na Slovensku. V súvislosti so zapnutím 3G siete v uvedenej lokalite chce O2 upozorniť najmä zákazníkov, ktorí si zakúpili v poslednom čase smartfón, že podstatným zrýchlením siete môže narásť aj ich dátová prevádzka. Väčšina smartfónov sa intenzívne pripája na internet a nemusí to byť len prehliadač spustený zákazníkom, ale aj spojenie so sociálnymi sieťami, či synchronizácia e-mailov. Ideálnym riešením pre využívanie internetu v mobile je aktivácia dátového balíčka.

Zákazníci tak budú môcť svoje zariadenia využívať naplno a pohodlne. V minulom a tomto týždni tak pribudli v pokrytí 3G signálu obce Dolná Tižina, Stráža, Streda nad Bodrogom, Veľký Kamenec, Malý Kamenec, Trstín, Dolná Krupá, Beladice, Špačince, Jahodná, Čiližská Radvaň, Baloň, Vrbina, Jelenec, Neverice, Veľký Lapáš, Malý Lapáš, Trenčianske Bohuslavice, Lúč na Ostrove, Hosťová, Štitáre, Pohranice, Boleráz, Šelpice, Orechová Potôň, Vydrany, Veľké Blahovo, Vieska, Jastrabie Kračany, Trstice, Vrbov, Častá, Jesenské, Horné Orešany a Jaslovské Bohunice. Zákazníkom sa teda môže v uvedených oblastiach zobraziť na displejoch telefónov, ktoré sú schopné pracovať v 3G sieti, symbol 3G, resp. 3,5 G.

Zdroj: Tlačová správa O2

1 komentár

  1. Slabé, slabé a ešte raz. Slabé. Stále malé a biedne pokrytie 😀 Dokedy? 😀 Ešte aj to slávne LTE má len maličký kúsok pokrytia v BA a hen-kdesi v prdeli Košiciach 😀

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno