Domov Novinky NZXT predstavuje limitovanú edíciu S340 Elite Hyper Beast

NZXT predstavuje limitovanú edíciu S340 Elite Hyper Beast

Zdielať

Spoločnosť NZXT oznámila limitovanú edíciu skrinky S340 Elite s motívom Hyper Beast. V nadväznosti na minuloročnú H440 Hyper Beast sa spoločnosť NZXT opäť spojila s umelcom Brockom Hoferom aby spoločne vytvorili unikátnu skrinku pre zatvrdelých CS:GO hráčov.

Toto nové šasi disponuje rovnakým Hyper Beast motívom ako populárne CS:GO skiny. Podobne ako H440 Hyper Beast bude táto raritná verzia skrinky S340 Elite vyrobená v počte 1337 kusov, každá s unikátnym kovovým štítkom s poradovým číslom.

Až 4 mm hrubé okno z tvrdeného skla robí z populárnej mid-tower skrinky unikátny kus hardvéru. Jeho čistota skvele dopĺňa oceňovanú celo-oceľovú konštrukciu skrinky S340 a umožňuje ukázať svetu vašu zostavu v celej jej nádhere.

Rozbehať virtuálnu realitu je so skrinkou hračka. Na hornej strane čelného panelu sú všetky porty potrebné pre zapojenie VR headsetu, vrátane HDMI portu, dvoch USB 3.0 portov a dvojice USB 2.0 portov. Aby sa vám takéto drahé zariadenia len tak neváľali po stole, obsahuje S340 Elite magnetický držiak určený práve na VR headsety a slúchadlá.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno