Domov Novinky NZXT oficiálne na Slovensku

NZXT oficiálne na Slovensku

Zdielať

NZXT produktyNZXT nie na Slovensku veľmi známa spoločnosť, hoci v USA je to tretí najúspešnejší výrobca počítačových skríň, ktorý sa rozhodol zamerať na európsky trh. Z ich ponuky si vyberú ako priaznivci jednoduchého čistého dizajnu, tak aj tí, ktorí hľadajú niečo extravagantnejšieho. Okrem skríň ponúka NZXT aj populárne vodné chladenie pre procesory a grafiky, modulárne zdroje a príslušenstvo.

Spoločnosť chce vyrábať ten najlepší herný hardvér pre hráčov na celom svete, sídli v Kalifornii a prostredníctvom skladov po celom svete poskytuje svojim partnerom obchodnú a logistickú podporu. Má štyri hlavné produktové skupiny: Počítačové skrine vyššej triedy, určené najmä (ale nielen) pre herné zostavy, Vodné chladenie pre procesory a grafiky, Modulárne počítačové zdroje a Príslušenstvo – systém pre riadenie rýchlosti ventilátorov, LED podsvietenie a pod.

Najširšou skupinou portfólia NZXT sú počítačové skrine. Zákazník si má možnosť vybrať od jednoduchého čistého vzhľadu, cez herný farebný, až po vyšperkovaný „cool“dizajn. Väčšina modelov je dodávaná v niekoľkých farebných variantoch alebo s voliteľne farebnými doplnkami. U väčšiny je samozrejmosťou vstup USB 3.0. Niektoré rady sú osadené priehľadnými bočnicami a LED ventilátormi.

Zdroj: Tlačová správa NZXT

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno