Domov Novinky NVIDIA ku kartám pribalí hru Watch Dogs

NVIDIA ku kartám pribalí hru Watch Dogs

Zdielať

NVIDIA_Watch_DogsZvyčajne je to predovšetkým spoločnosť AMD, ktorá v rámci svojich akcií Never Settle oznamuje, že k novým kartám dostane zákazník až tri áčkové hry zadarmo. Teraz ale dostala slovo NVIDIA, ktorá ponúka ku kartám očakávanú hru Watch Dogs.

Túto hru recenzenti ešte ani nehrali a už ju titulujú ako najžiadanejšie hru tohto roka, ktorú nemožno opomenúť. Jedná sa o titul od známeho Ubisoftu a žánrovo spadá do akčných 3D adventúr, kde bude k dispozícii otvorený svet s možnosťou voľného pohybu. Hráč sa vžije do úlohy Aidena Pearce, hackera so zločineckou minulosťou, ktorá vyústila v rodinnú tragédiu. Predpokladaný dátum uvedenia na trh je 27. mája, takže máte ešte dosť času sa rozhodnúť, či ponuky firmy NVIDIA využijete.

NVIDIA bude hru Watch Dogs ponúkať spoločne s desktopovými grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX TITAN, 780 Ti, 780, 770, 760, 690, 680, 670, 660 Ti a 660, ktoré si zákazník zaobstará počnúc dnešným dňom. Herný engine dokáže využiť technológie NVIDIA TXAA a HBAO+, avšak najlepšie predstavu si urobíte z uvoľneného traileru:

Zdroj: Tlačová správa NVIDIA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno