Domov Novinky Nový vodný blok EKWB pre základné dosky Gigabyte X99

Nový vodný blok EKWB pre základné dosky Gigabyte X99

Zdielať

EKWB Gigabyte X99 01Spoločnosť Gigabyte predstavuje novú radu vodného chladenia od spoločnosti EK Water Blocks (EKWB). Tento slovinský výrobca vodných chladičov tento mesiac oznámil príchod nového vodného chladenia pre základné dosky, špeciálne navrhnutého pre dosky Gigabyte X99 so socketom LGA-2011-3 pre procesory Intel Core i7. Sada EK-FB KIT GA X99 je kompletné riešenie vodného chladenia vyrobeného na báze poniklovanej elektrolytickej medi, zatiaľ čo je horná strana zakrytá kvalitným materiálom POM Acetal alebo plexisklom (podľa variantu).

Toto riešenie je skonštruované priamo na mieru základným doskám Gigabyte X99. Chladiče sa skladajú z dvoch samostatných vodných blokov – jeden vodný blok chladí priamo čipset X99, zatiaľ čo sa druhý stará o oblasť napájania.

EKWB Gigabyte X99 02

Nielenže vyzerajú vodné bloky úžasne a sú tichšie ako klasické chladenie, ale sú aj rovnako efektívna ako chladenie od Gigabyte. Skrutkovacie upevnenie sú už predinštalované a umožňujú jednoduchú a bezproblémovú inštaláciu chladenia s využitím pôvodného krytu zadných portov dosky.

EKWB Gigabyte X99 03

Aby ste si boli istí, že budú s vašou základnou doskou GIGABYTE x99 vodné bloky EKWB kompatibilné, navštívte konfigurátor na týchto stránkach.

Zdroj: Tlačová správa Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno