Domov Novinky Nový USB dokovací monitor Philips pre maximálnu jednoduchosť

Nový USB dokovací monitor Philips pre maximálnu jednoduchosť

Zdielať

Spoločnosť uviedla na český a slovenský trh nový 21,5“ Full HD USB dokovací monitor Philips 221S6QUMB, ktorý rozširuje rad už existujúcich USB monitorov. Vďaka prepojeniu notebooku s jediným USB káblom získajú používatelia veľkú pracovnú plochu, prístup ku všetkým perifériám a zároveň prístup na internet.

Philips 221S6QUMB 01

Na rozdiel od bežných replikátorov portov alebo dokovacích staníc, ktoré zaberajú miesto na stole a potrebujú svoje káble, má tento model všetko potrebné zabudované vnútri. Používatelia k nemu notebook zapoja ľahko cez štandardný USB kábel rovnako ako klávesnicu, myš, externý disk alebo kameru a vďaka integrovanému sieťovému pripojenie používatelia ľahko dostanú na internet.

Philips 221S6QUMB 02

Pri práci s viacerými aplikáciami naraz prináša používateľom prepojenie notebooku s monitorom viac priestoru. Rozlíšenie sa nastaví automaticky. Vďaka použitému AH-IPS panelu je obraz čistý a v živých farbách. Nový dokovací monitor znižuje pomocou technológie Flicker-free, ktorá upravuje jas a blikanie, únavu očí. Nový Philips 221S6QUMB USB dokovacia monitor je k dispozícii za 179 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno