Domov Novinky Nový TouchWiz a ďalšie obrázky

Nový TouchWiz a ďalšie obrázky

Zdielať

Samsung-LogoPred pár týždňami sme vás informovali o možnej novej verzie TouchWiz nadstavby a pridali sme taktiež obrázky ako by to malo vyzerať. Dnes sa objavili ďalšie obrázky. Snímky odhaľujú radikálne nové, dlaždicové rozhranie.

Podobne podobné dlaždicové rozhranie spoločnosť priniesla aj v najnovších Android tabletoch, ktorá poskytuje rad dôležitých informácií pre užívateľa v jednom mieste. Nemôžete sa nevšimnúť miernu podobnosť s HTC BlinkFeed, avšak s viacerými funkciami.

S pohľadom na duo uniknutých screenshotov, sa zdá, že Samsung je s ďalšou generáciou mobilnej UI na inej úrovni ako súčasná verzia. Bude to predstavovať vážnu zmenu zo súčasnej verzii. Aktualizované používateľské rozhranie je viac než pravdepodobné, že debutovať bude na ďalšej vlajkovej lode spoločnosti Samsung.

Samsung Touchwiz-2

Otázne je však, či táto nadstavba bude vyladená a na ktoré svoje zariadenia túto nadstavbu spoločnosť sprístupni. Čo poviete na takúto nadstavbu od Samsungu? Boli by ste za takúto nadstavbu na zariadeniach spoločnosti? Páči sa vám takáto nadstavba?

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokLG G Flex je dostupný na Slovensku
Nasledujúci článokSony Xperia Z2 fotografie a UI screenshoty
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno