Domov Novinky Nový smartfón Samsung Galaxy S5 od piatku v predaji

Nový smartfón Samsung Galaxy S5 od piatku v predaji

Zdielať

Samsung Galaxy S5Už v piatok 11. apríla 2014 štartuje predaj očakávanej vlajkovej lode Samsung Galaxy S5. Začiatok predaja bude sprevádzať aj špeciálna promo akcia na inteligentné hodinky Gear Fit. Galaxy S5 je nový model výrobcu s rozmermi 142×73×8 mm a hmotnosťou 145 gramov.

Je vybavený Super AMOLED Full HD displejom s uhlopriečkou 5,1“, štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 801, 2 GB RAM a operačným systémom je Android 4.4.2 KitKat. Novinka má 16-megapixlový fotoaparát s nakrúcaním videa v rozlíšení 3840×2160 pixlov a predná kamera má 2,1-megapixlové rozlíšenie i Full HD video. S5-ka má výborné možnosti konektivity vrátane LTE a je odolný voči vode i prachu.

Hodinky Gear Fit sú špeciálne doplnkové zariadenie k novej vlajkovej lodi Samsungu a vďaka svojej konštrukcii sú tiež odolné voči vode i prachu. Spárovanie so smartfónom Samsung funguje na báze Bluetooth 4.0 a hodinky poskytujú informácie o prichádzajúcich hovoroch, SMS, e-mailoch, dôležitých udalostiach a zároveň slúžia aj ako osobný tréner na zápästí používateľa. S5-ku bude mať k dispozícií aj Telekom s rôznymi cenami podľa druhu paušálu.

Okrem toho, Telekom navyše prvým majiteľom Samsung Galaxy S5 pribalí aj inteligentné hodinky Gear Fit v hodnote 199 eur iba za symbolické 1 euro. Špeciálna akcia bude platiť v predajni v Polus City Center v Bratislave počas piatka 11. apríla 2014.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno