Domov Novinky Nový smartfón LG G3 bude mať zrejme Snapdragon 805

Nový smartfón LG G3 bude mať zrejme Snapdragon 805

Zdielať

LG G3Podľa posledných informácii, by mal prísť LG G3 s procesorom Snapdragon 801. Avšak najnovšie sa hovorí, že príde s procesorom Snapdragon 805, aby sa tak mohol smartfón zaradiť medzi špičku posledných predstavených smartfónov. Nezabúdajme, že je známe, že prvý smartfón s procesorom Snapdragon 805 príde v priebehu mája.

Zasvätení tvrdia, že LG príde s 5,5 palcovým Quad HD displejom (2560×1440 pixelov), procesorom Snapdragon 805 a 3 GB RAM. Samotný smartfón bude stále vyrobený z polykarbonátu. Zdrojom úložiska smartfónu v G3 bude interná pamäť a to v dvoch verziách : príde so 16 GB aj s  32 GB  hneď od výroby, rovnako ako slotom pre microSD kartu na rozšírenie pamäte. V neposlednom rade sa hovorí, že príde s pomerne veľkorysou 3200 mAh batériou. Táto batéria údajne bude spojená s lepšou správou napájania. Dúfajme, že to bude v duchu technológii Lucid Logic, ktorú nájdeme aj v Galaxy S5 .

LG bude mať zrejme rovnaký 13 MPx fotoaparát Sony IMX124 Exmor s RS čidlom, ktorý je aj v OnePlus One , v prípade, že zdroj je dôveryhodný. Dodávaný je s clonou f/2.0, čo znamená dobrý výkon v zhoršených svetelných podmienkach súdiac podľa výsledkov smartfónu OnePlus One, ktoré sú naozaj celkom slušné. Potvrdené je, že kamera bude mať rovnaký odpružený mechanizmus, ktorý je v G Pro 2 a ktorý sa nazýval OIS +. Opticky stabilizovaný modul tak bude môcť vyrobiť super stabilné zábery a ponechať uzávierku otvorenú dlhšiu dobu.

LG G3 má byť predstavený na celosvetovej akcii, ktorá začína 27. mája. Podľa týchto informácii to vyzerá na slušne vybavený smartfón, ale otázna bude jeho cena, ktorá môže rozhodnúť o tom či obstojí v konkurencii.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokApps Rulezz 2014 pozná najlepšie Slovenské aplikácie
Nasledujúci článokSamsung Level: Tri slúchadlá a reproduktor
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno