Domov Novinky Nový rad Samsung Smart TV F9000 ide do predaja

Nový rad Samsung Smart TV F9000 ide do predaja

Zdielať

Samsung_Smart_TV_F9000_02Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavil svoju novú sériu Smart TV série F9000 na veľtrhu IFA 2013 v Berlíne. Už tento týždeň sa môžu slovenskí aj českí zákazníci sami presvedčiť o bezkonkurenčnom zážitku zo sledovania nielen vďaka technológii UHD, ktorá poskytuje čo najreálnejší obraz.

Samsung Smart TV série F9000 budú zákazníkom dostupné s uhlopriečkami 65 a 55 palcov. Cena televízora F9000 s uhlopriečkou 65 palcov je stanovená na 5 999 € s DPH a s uhlopriečkou 55 palcov je 3 999 € s DPH. Zákazníci si budú môcť televízory kúpiť vo všetkých dobrých obchodoch s elektronikou a to už v priebehu tohto týždňa.

Už čoskoro sa môžu zákazníci dočkať nového radu Samsung Smart televízorov radu F9000 s ultra vysokým rozlíšením (UHD).

UHD F9000 so svojimi viac ako ôsmimi miliónmi pixelov, čo je štyrikrát viac ako u Full HD, predstavuje revolúciu v rozlíšení, pretože aj tie najzložitejšie vizuálne detaily sú dokonale rozkreslené, jasné a realistické. Bezkonkurenčný LED panel poskytuje ostré detaily, optimálne farby a kontrast. To všetko dopĺňa výkonná technológia spracovania obrazu QuadMatic Picture Engine. Bez ohľadu na zdroj obsahu – SD, HD alebo Full HD – QuadMatic Picture Engine zdrojový obraz upravuje, odstraňuje vizuálny šum, vylepšuje detaily a zvyšuje ostrosť obrazu ešte predtým, než nakoniec prevedie obraz do ohromujúceho UHD rozlíšenia. Okrem ostrejšieho obrazu ponúka F9000 a všetky UHD televízory Samsung bezkonkurenčný jas, dokonalý kontrast s najhlbšou čiernou a skutočné UHD rozlíšenie pomocou patentovaných algoritmov pre dosiahnutie čo najkvalitnejšieho obrazu.

Televízor UHD F9000 má minimalistický dizajn s úzkym rámikom, kovovým stojanom a kovovo lesklou povrchovou úpravou. Tento dizajn nenápadne skrýva vstavané reproduktory a subwoofery umožňujúce silný 70W zvukový zážitok, pričom One Connect Box ponúka na jednom mieste všetky konektory pre multimediálne prehrávače, takže neprehľadná spleť káblov sa stáva minulosťou.

Samsung_Smart_TV_F9000_01

Jedinečné inovácie sú aj vo vnútri televízora, pretože je tu možnosť pomocou vstavanej súpravy Evolution Kit časom upgradovať softvérové ​​funkcie a rozšíriť tak ponuku služieb vrátane budúcich štandardov kvalitnejšieho rozlíšenia UHD.

Funkcia Samsung Smart Hub ponúka jednoduché, intuitívne rozvrhnutie obrazovky do štyroch panelov, ktoré premieňajú televíznu obrazovku na centrum zábavy i spoločenského života. Bolo vyvinuté tak, aby spĺňalo nové požiadavky zákazníkov. Podľa zistení spoločnosti Samsung už totiž v centre pozornosti pri sledovaní televízie nie je živé vysielanie.

Funkcia S Recommendation navrhuje na sledovanie televízne programy a filmy podľa preferencií používateľa a histórie sledovania. Televízor F9000 je vybavený dvoma nezávislými tunermi, vstavanou kamerou, možnosťou videochatu a zdieľaním obsahu s mobilnými zariadeniami jednoduchým stlačením jedného tlačidla. Prináša tak skutočne moderný zážitok zo sledovania.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno