Domov Novinky Nový My Book Pro je najrýchlejší externý disk od WD

Nový My Book Pro je najrýchlejší externý disk od WD

Zdielať

Western Digital predstavil externý disk My Book Pro. Tento disk poskytuje profesionálom a počítačovým nadšencom, ktorí musia zvládať a pracovať s veľkými objemami dát, prenosovú rýchlosť dosahujúcu až 435 MB/s. To robí z úložiska My Book Pro doposiaľ najrýchlejší externý disk z ponuky WD.

Western Digital WD MyBook Pro 01

K dispozícii sú kapacity 6 TB, 8 TB, 10 TB a 12 TB, výkon dvoch diskov WD s rýchlosťou otáčania 7 200 ot./min, technológia Intel Thunderbolt 2 a hardvérový radič RAID typu hot-swappable, teda s možnosťou meniť disk za prevádzky. Nový externý disk umožňuje všetkým ďalším, ktorí vytvárajú objemné súbory a pracujú s nimi, výrazne znížiť čas pre prenos veľkých súborov a môžu sa tak venovať ďalej tomu, čo majú radi, teda svojej kreatívnej činnosti.

Western Digital WD MyBook Pro 02

My Book Pro je navrhnutý pre kreatívnych profesionálov a používateľov, ktorí vyžadujú výkon a kapacitu. Externý disk kombinuje výkon duálnych portov Thunderbolt 2 s rýchlosťou 20 Gbps, kompatibilitu USB 3.0, istotu v podobe diskového poľa RAID a rýchlosť 7200 otáčok za minútu pre urýchlenie kreatívnej práce. My Cloud Pro ponúka tri módy nastavenia RAID (RAID 0 je prednastavený, ďalej RAID 1 alebo JBOD). Vhodnou voľbou nastavenia RAID ochránite svoje dáta, znížite obmedzenie priestupnosti dát a zvýšite výkonnosť, bez toho aby došlo ku zníženiu výkonu procesoru pripojeného počítača.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno