Domov Novinky Nový monitor Philips je zameraný na ekologickosť

Nový monitor Philips je zameraný na ekologickosť

Zdielať

Spoločnosť MMD uvádza na trh nový 24” Full HD monitor Philips 241B7QGJ, ktorý sa zameriava vďaka spotrebe na ekológiu a šetreniu životného prostredia. Nie sú však jediný, ktorý sa zaujímajú o eko technológie a mnoho firiem sa v súčasnosti snaží byť ekologickejšími a dbať na dopad na životné prostredie.

Základom je matný Full HD panel s IPS technológiou, ktorá ponúka široké pozorovacie uhly. Potešia taktiež tenké rámčeky okolo displeja LowBlue mód a Flicker-free technológie pre zníženie únavy očí a ochranu pred škodlivým modrým svetlom, plne nastaviteľný stojan SmartErgoBase a VESA držiak. Philips 241B7QGJ bude na trhu v priebehu januára 2019 za maloobchodnú cenu 229 eur.

A prečo je monitor šetrný k žitovnému prostrediu? Pretože je vyrobený z ľahkých plastov s 85% podielom recyklovaných plastov a má certifikáciu TCO Certified Edge. Neobsahuje žiadne olovo, ortuť, halogény a PVC/BFR zlúčeniny. Navyše sú všetky časti jeho šasi, tj. plastové časti, železný rám a baliaci materiál recyklovateľné. Meraná spotreba monitora je potom len 11W a podľa EnergyStar 7.0 mu tak prináleží označené A++ pokiaľ ide o energetickú efektivitu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno