Domov Novinky Nový herný monitor Acer Predator GN246H

Nový herný monitor Acer Predator GN246H

Zdielať

Acer Predator GN246HLSpoločnosť Acer predstavila 3D monitor Acer Predator GN246HL. Tento nový model premení váš digitálny obsah vo veľkolepú 3D akciu. Výrazne vylepšuje akýkoľvek Full HD Blu-ray film a prináša pôsobivé 3D hry, rodinné fotky, 3D CAD aplikácie, a dokonca i 3D zdravotnú analýzu. Predator GN246HL je prvým 24-palcovým LED monitorom s podporou technológie NVIDIA 3D LIGHTBOOST. 

Môže sa pochváliť vysokou obnovovacou frekvenciou 144 Hz pre väčšiu hĺbku a zreteľnosť obrazu, čo umocní zážitok z HD obsahu, ktorý poskytne váš stolový počítač. Kombinácia priestorového vnímania, krištáľovo čistého obrazu a mimoriadne plynulého pohybu prináša ten najväčší zážitok pri hraní hier. Vďaka vysokej obnovovacej frekvencii až 144 Hz skracuje monitor Acer Predator GN246HL čas, ktorý je potrebný pre zobrazenie vyrenderovaných snímkov na obrazovke. Doba odozvy len 1 ms eliminuje efekt zdvojených obrysov, vďaka čomu si môžu herní nadšenci naplno vychutnať rýchle akčné hry s pohyblivým obrazom ostrým ako britva.

Acer Predator GN246HL je tiež prvým 24 palcovým LED monitorom s podporou technológie NVIDIA 3D LIGHTBOOST a kitu NVIDIA VISION 2. O jasnejšie 3D Full HD snímky sa postará počítačové rozhranie Dual-Link DVI. Táto kombinácia prináša dokonalé 3D snímky, ktoré sú dvakrát jasnejšie ako pri iných riešeniach. Predator GN246HL je vďaka pokročilej zatmievacej 3D technológii ideálnou voľbou pre domácu zábavu. Vďaka možnosti mať viac 3D okuliarov, ktoré môžete používať súčasne, sa môžu hráči zísť a podeliť sa o svoje zážitky s priateľmi.

Acer Predator GN246HL-04

Okrem toho, že  Predator GN246HL ponúkne pôsobivý obraz, zaujme tiež svojím vzhľadom. Futuristický štýl s čistými líniami a výraznými šikmými plochami zdôrazňuje jeho silný charakter. Prepracovaný dizajn základne vyjadruje rýchlosť a výkon, ktorý evokuje dnešný rýchlo sa meniaci svet 3D hier.

Zapínacie tlačidlo dokonale splýva s pútavým rámčekom, čo svedčí o dôraze i na tie najmenšie detaily pri návrhu. Výsledkom je atraktívny dizajn, ktorý robí z tohto monitoru úžasný doplnok k počítaču Acer Predator. Monitor Acer Predator GN246HL sa začne predávať v priebehu apríla za odporúčanú koncovú cenu 254 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokSpeedlink uvádza na trh nové bezdrôtové reproduktory
Nasledujúci článokBenQ pripravuje uvoľnenie 32 palcového monitora BL3200PT
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno