Domov Novinky Novinky z predstavenia Dell EMC Technology Day 2016

Novinky z predstavenia Dell EMC Technology Day 2016

Zdielať

V Bratislave sa dnes uskutočnila konferencia Dell EMC Technology Day 2016. Hlavnou témou bola transformácia IT a prechod na digitálny biznis. Išlo zároveň o prvú prezentáciu spoločného portfólia produktov a služieb na Slovensku pod zlúčenou značkou Dell EMC.

Dell Latitude 12 Rugged 03

Technology Day 2016 otvoril generálny riaditeľ spoločnosti Dell EMC Slovensko a Rakúsko, Pavol Varga. Rezonovala najmä téma digitálnej transformácie, ktorú zlúčenie oboch spoločností na IT trhu prináša. Nová ponuka spája technológie od Dell EMC a zameriava sa na cloud, analýzu big data, konvergovanú infraštruktúru, úložisko, ochranu dát a zabezpečenie. Zástupcovia Dell Technologies zároveň predstavili návštevníkom vízie a produkty v rámci série prednášok a nechýbala ani zaujímavá expozícia najnovších technologických riešení a produktov.

Dell Latitude 12 Rugged 04

„Takmer polovica popredných firiem netuší, ako bude podnikanie v ich odbore vyzerať už za tri roky. Zhodujú sa však na tom, že kľúčovými stratégiami pre digitálne transformáciu bude presun ku cloudovému modelu, rozširovanie možností vývoja softvéru, urýchlenie inovácií a hlbšie porozumenie dátam. Práve spojením Dell EMC dokážeme zákazníkom ponúknuť rýchlejšie dostupné služby a ich jednoduchšiu implementáciu“, dodáva Stanislav Hájek, marketingový riaditeľ Dell EMC.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno