Domov Novinky Nové profesionálne monitory od spoločnosti Sharp

Nové profesionálne monitory od spoločnosti Sharp

Zdielať

PN-U553_slant_horizontalSpoločnosť Sharp nedávno rozšírila svoju ponuku profesionálnych monitorov o tri nové modely: PN – U553 (55″), PN-U473 (47″) a PN-U423 (42″). Tieto monitory sa ľahko inštalujú a sú vybavené obrazovkami vyrobenými s použitím inovačných riešení a špičkových technológií. Sú veľmi tenké a majú vysoký jas a nízku spotrebu energie. 

Obrazovky sú prispôsobené rôznym umiestneniam – môžu byť použité v obchodoch, nákupných centrách a kanceláriách, rovnako ako na verejných priestranstvách, ako sú letiská a stanice. „Spoločnosť Sharp zavedením série PN-U do sortimentu profesionálnych monitorov rozšírila svoje portfólio, ktoré v súčasnosti patrí medzi najväčšie na trhu. Spoločnosť Sharp je s ponukou monitorov s veľkosťami obrazoviek od 32” do 90” ďaleko pred svojimi konkurentmi. Profesionálne monitory od spoločnosti Sharp, vrátane tých z novo zavedenej série, sú spoľahlivé a zaručujú vysoký jas, úsporu energie, účinné LED podsvietenie, štíhly dizajn a tichý režim prevádzky 24 hodín denne a 7 dní v týždni,“ hovorí Robert Hubluk, obchodný riaditeľ Visual Solution pre južnú a východnú Európu.

Vysoký jas

Všetky monitory série PN-U sa vyznačujú vysokým jasom – 700 cd/m² pre 55- a 47-palcové modely a 500 cd/m² pre 42-palcový model. Vynikajúca kvalita obrazu z nich okrem toho robí ideálne riešenie na zobrazovanie obrázkov a informácií v uzavretých alebo čiastočne otvorených verejných priestranstvách, ako sú nákupné centrá, stanice a letiská, kde je veľmi jasné okolité svetlo.

PN-U553_slant_vertical

Štíhly dizajn

Vďaka štíhlemu dizajnu a nízkej hmotnosti sa tieto monitory môžu ľahko montovať na stenu vo vodorovnej alebo zvislej polohe, a to aj vo veľmi obmedzenom priestore. Infračervené diaľkové ovládanie spolu s jednoducho ovládateľnou ponukou na obrazovke uľahčuje ich inštaláciu.

Prevádzka 24 hodín denne a 7 dní v týždni

V monitoroch série PN-U sa používa technológia LED podsvietenia okrajov, čo znamená, že nie sú len extrémne tenké (od 55 mm do 57 mm v najužšom mieste), ale tiež majú extrémne nízku spotrebu energie a sú veľmi trvanlivé. Preto ich možno používať 24 hodín denne a 7 dní v týždni. 

Ovládacie prvky a konektory

Monitory môžu byť ovládané prostredníctvom siete alebo pomocou rozhrania RS232. Široká škála konektorov (vrátane portov DisplayPort, HDMI a DVI-D) zaisťuje ich univerzálnosť. Analógový vstupný videosignál a lineárny výstup zvuku zabezpečujú kompatibilitu so staršími systémami. Rozhranie DVI-D umožňuje pripojiť až 5 displejov do jednoduchého reťazca a tým zobraziť rovnaký obraz na všetkých pripojených obrazovkách.

Zdroj: Tlačová správa Sharp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno