Domov Novinky Nové notebooky ASUS N551 a N751

Nové notebooky ASUS N551 a N751

Zdielať

ASUS N551 01ASUS predstavil dva nové notebooky produktovej rady N Series, 15,6-palcový model N551 a 17,3-palcový model N751. Sú to najnovšie prírastky do produktovej rady, ktorá je zameraná na zábavu. Novinky prinášajú elegantný hliníkový dizajn a ikonickú povrchovú úpravu s brúseným kovom.

Tá spoločne so zvlnenými mriežkami reproduktorov dáva notebookom svieži a moderný vzhľad. Oba modely sú vybavené zvukom ASUS SonicMaster Premium s technológiou ICEpower, Bang and Olufsen a externým sub-wooferom pre vytvorenie filmového priestorového zvuku. IPS displej s rozlíšením až do Full HD zobrazuje kvalitné vizuály, ktoré vykresľuje herná grafická karta série NVIDIA GTX 800 Series. Výkonnú prevádzku a plynulý multitasking zabezpečuje štvrtá generácia procesorov Intel Core až do i7.

ASUS N751

Aby bol používateľský zážitok ešte lepší, nové modely rady N Series využívajú matné LCD panely, ktoré znižujú únavu očí, spôsobenú nechcenými odrazmi v jasne osvetlených priestoroch. ASUS N551 a N751 budú dostupné od októbra v cene od 899 eur (v závislosti na konfigurácii).

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno