Domov Novinky Nové internetové domény .press a .host

Nové internetové domény .press a .host

Zdielať

internetDve úplne nové doménové koncovky .press a .host rozširujú ponuku nových domén a svojimi názvami jasne definujú svoje cieľové záujemcov, ktorým ponúka jednoznačné identifikovanie a odlíšenie v on-line priestore. Od dnes je možné voľne registrovať dve nové doménové koncovky .PRESS a .HOST.

Prvá doména je ideálny pre novinárov, bloggerov alebo firmy a profesionálov v oblasti médií a spravodajských služieb. Organizácie môžu doménu využiť pre uverejňovanie ich PR aktivít. Druhá doména .host mieri do oblasti hostingových služieb a odborov súvisiacich.

Počet nových domén, ktoré je možné od začiatku tohto roka registrovať, už dosiahol viac ako 200 a každý týždeň stále pribúdajú nové a nové doménové koncovky. Celkový počet zaregistrovaných domén presiahol počas augusta 2 milióny a medzi najúspešnejšie domény čo do počtu patrí koncovky ako .xyz, .berlin, .club, .guru alebo .wang

Internet security 01

Nové internetové adresy je možné registrovať na stránkach Novekoncovky.cz , kde sa tiež nachádzajú informácie o všetkých nových doménach. Projekt prevádzkuje česká spoločnosť Grans sro, ktorá má priamu akreditáciu na väčšinu zo 220 aktuálne dostupných domén. Zákazníci a partneri spoločnosti tak majú okamžitý prístup k registráciám a môžu čerpať všetky výhody automatického napojenia na zahraničné registre.

Zdroj: Tlačová správa Grans

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno