Domov Novinky Nová vlajková loď ASUS ZenFone 2 má 4 GB RAM

Nová vlajková loď ASUS ZenFone 2 má 4 GB RAM

Zdielať

o úspešnom telefóne ASUS ZenFone výrobca nelenil a predstavil aj jeho nástupcu. Vynovené je takmer všetko – od luxusného vzhľadu, výkonného hardvéru a softvéru. Materiál použitý na tomto smartfóne je naozaj luxusný, hoci ide o brúsený plast a pôsobí akoby šlo o hliník. Má vynikajúci dojem a pokrýva celú zadnú stenu, ktorá je mierne zaoblená, vďaka čomu pri krajoch je tento telefón hrubý len 3,9 mm.

ASUS ZenFone 2 01

Vzadu sú trošku netradične umiestnené ovládacie prvky hlasitosti, nad ktorými je umiestnený fotoaparát s 13 MPx a pomocná LED dióda. Na prednej strane sa nachádza 5 MPx fotoaparát so širokým 85-stupňovým zorným polom, vhodným na selfie fotky.

ASUS ZenFone 2 02

Displej veľkosti 5,5“ je vyrobený technológiou IPS s rozlíšením Full HD, vďaka čomu hustota pixelov dosahuje 403 ppi a ponúka široké 178-stupňové pozorovacie uhly. Rámik okolo displeja má len 3,3 mm a celý displej je chránený ochranným sklom Corning Gorilla Glass 3.

ASUS ZenFone 2 04

Vo vnútri nájdeme nový štvorjadrový 64-bitový procesor z dielne Intelu, konkrétne model Atom Z3580, ktorý pracuje na frekvencí až 2,3 GHz a operačná pamäť má až 4 GB, vďaka čomu táto dvojica zabezpečuje dostatok výkonu aj do budúcnosti. Batéria má slušnú kapacitu 3000 mAh a podporuje technológiu fast-charge, vďaka čomu telefón nabijete z 0% na 60% len za 39 minút.

ASUS ZenFone 2 05

Telefón podporuje rýchlosť mobilného internetu až 150 Mbps vďaka podpore LTE, ďalej tu nájdeme podporu Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, NFC ako aj podporu pre dve SIM karty, ktoré je možné využívať naraz. Systém Android 5.0 Lollipop má nadstavbu ASUS ZenUI, ktoré umožňuje prispôsobiť celý operačný systém podľa požiadaviek používateľa. Cena ani dostupnosť nie sú známe.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Asus ZenFone 5 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Asus ZenFone 6 poskytuje server Heureka.sk

Aktuálna cena Asus ZenFone 2 ZE500CL 2GB/8GB v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena Asus ZenFone 2 ZE500CL 2GB/16GB v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB/16GB v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena Asus ZenFone 2 ZE551ML 4GB/32GB v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena Asus ZenFone 2 ZE551ML 4GB/64GB v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS

2 komentárov

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno