Domov Novinky Nová rada projektorov pre náročných

Nová rada projektorov pre náročných

Zdielať

Epson_EH-TW9200Spoločnosť Epson oznámila uvedenie troch nových top modelov 3D projektorov určených pre domáce kino, ktoré filmovým fanúšikom ponúknu špičkové kinematografické zážitky – vrátane základnej verzie pre milovníkov filmov, ktorí si chcú dopriať  pôsobivé veľkoformátové zážitky za prijateľnú cenu.

Okrem takmer dvojnásobne vysokého kontrastného pomeru ako pri predchádzajúcich  modeloch a novej možnosti pripojenia cez rozhranie MHL, ktorú ocenia najmä užívatelia inteligentných telefónov a tabletov, ponúka tento rad tiež funkciu Frame Interpolation (prekladanie snímok) v 2D aj 3D režime.

Ponúkajú takmer dvojnásobne vysoký kontrastný pomer ako pri predchádzajúcich modeloch a pritom stále predstavujú jediné projektory určené pre domáce kino, ktoré sú vybavené bezdrôtovým Full HD pripojením

Model EH-TW9200W je vybavený bezdrôtovým Full HD pripojením, vďaka ktorému môžu  užívatelia pripojiť k projektoru svoje Full HD zariadenia bez toho, aby ich museli mať v rovnakej miestnosti. Verzia bez bezdrôtového pripojenia je označená ako EH-TW9200.

Model EH-TW7200 sa môže pochváliť  špičkovými funkciami, ktorými sú obvykle vybavené vrcholné modely, a ponúkne napr. široký posun objektívu a veľmi vysoký kontrastný pomer, avšak za oveľa priaznivejšiu cenu.

Všetky tri modely sú ideálnym riešením pre sledovanie najnovších trhákov plných tmavých filmových scén. Vďaka vysokému kontrastnému pomeru sa môžete tešiť na hlbšie a ostrejšie odtiene čiernej. Modely EH-TW9200W a EH-TW9200 sa vyznačujú veľmi vysokým kontrastným pomerom 600 000 : 1, zatiaľ čo EH-TW7200 ponúkne veľmi slušnú hodnotu 120 000 : 1.

Model EH-TW9200W je zároveň jedným z prvých projektorov Epson určených pre domáce kino, ktorý prostredníctvom konektora MHL umožňuje užívateľom prehrávať obsah priamo z ich inteligentného telefónu alebo tabletu – vrátane fotografií, videa a hudby.

Madlyne Colson, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „V spoločnosti Epson, ktorá je už viac ako desať rokov popredným svetovým výrobcom projektorov, sa snažíme našu technológiu neustále zdokonaľovať, aby sme domácim užívateľom ponúkli tie najlepšie filmové zážitky. Všetky tri modely sú navyše kompatibilné s rádiofrekvenčnými (RF) 3D okuliarmi s aktívnou clonou, ktoré je možné dobíjať cez rozhranie USB. Dodávajú sa spoločne s projektorom a samostatne je ich možné zakúpiť za 79 EUR. Vďaka  rádiofrekvenčnej technológii je možné tieto ľahké okuliare používať na vzdialenosť až 10 m od projektora a ponúkajú úžasnú a pôsobivú 3D zábavu.“

Projektory EH-TW9200W, EH-TW9200 a EH-TW7200 budú dostupné od októbra 2013.

Funkcia

EH-TW9200W

EH-TW9200

EH-TW7200

Veľkoplošný zážitok vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p s vysoko výkonnou 3D technológiou

Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s technológiou Epson 3LCD a panely C2fine

Bezdrôtové pripojenie umožňuje sledovanie Full HD filmov v režime 3D3

Pripojenie MHL na prehrávanie obsahu z inteligentných telefónov a tabletov

Veľmi vysoký kontrastný pomer 600 000 : 1 pre hlbšie čierne odtiene

120 000 : 1

Vylepšené detaily obrazu vďaka funkcii Super Resolution

Funkcia interpolácie snímok zabezpečí plynulú akciu v 2D aj 3D režime

Anamorfný pomer strán obrazu v 2D aj 3D režime

Široký rozsah posunu objektívu s 2,1násobným zoomom V: 96,3 % / H: 47,1 %

Stredový objektív Fujinon

Manuálna vertikálna korekcia lichobežníkového skreslenia +/– 30 stupňov

Nízka hlučnosť ventilátora len 32 db / 22 db (normálny / ekonomický režim)

Funkcia PIP (Obraz v obraze)

Rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výstup 2 400 lúmenov

2 000 lm

Možnosť konverzie 2D filmov a video hier vo vysokom rozlíšení do 3D zobrazenia

2 kusy dobíjacích rádiofrekvenčných 3D okuliarov5

1 kus

4 farebné režimy vo formáte 2D a 2 vo formáte 3D

Inštalácia a ovládanie projektora cez sieť

Správa farieb s certifikáciou ISF

Clona objektívu s pohonom

Aktualizácia firmwaru cez konektor micro USB

3ročná záruka na lampu

Farba krytu

Biela

Čierna

Biela

Zdroj: Tlačová správa Epson

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno