Domov Novinky Nová klávesnica ROCCAT Skeltr je v predaji už od dnes

Nová klávesnica ROCCAT Skeltr je v predaji už od dnes

Zdielať

Skeltr je plnohodnotná klávesnica, ktorá sa vďaka spojeniu periférií a mobilných zariadení stáva nezastaviteľnou hernou silou. Posúva integráciu zariadení na novú úroveň zjednotením ovládania na mobilných telefónoch a tabletoch. Vďaka klávesnici nebolo prepínanie medzi zariadeniami jednoduchšie, používatelia už nemusia počas hrania siahnuť po mobilnom zariadení.

Roccat Skeltr 01

Roccat umiestnil dokovací slot diskrétne na zadnú stranu klávesnice, aby bezpečne udržal akékoľvek mobilné zariadenia. Klávesnica pracuje prakticky s každým mobilným zariadením na trhu a nepotrebuje žiadne spony ani pohyblivé časti, ktoré sú náchylné k zlomeniu. Dokovací slot ponúka vysokú mieru flexibility a umožňuje umiestniť mobilné zariadenie vertikálne aj horizontálne.

Roccat Skeltr 02 Roccat Skeltr 03 Roccat Skeltr 04

Funkcia písania priamo do zariadenia umožňuje používateľom priamy prístup do ich mobilných telefónov alebo tabletov cez Bluetooth. Funkcia, ktorá sa aktivuje jedným tlačidlom, dovoľuje prepínať medzi operačným systémom a zariadením, takže viete rýchlo odpovedať na prichádzajúce správy na mobilnom zariadení.

Roccat Skeltr 05 Roccat Skeltr 06 Roccat Skeltr 07

Skeltr takisto vie obslúžiť aj hovory cez headset pripojený ku klávesnici. Prepínanie medzi zdrojom zvuku zo systému a zariadením ponúka ďalšiu úroveň integrácie. Skeltr je najnovším zariadením výrobcu, ktoré používa softvér ROCCAT Swarm s komplexným pokrytím zariadení a konfigurovateľným RGB podsvietením. Rýchle spúšťanie hier, individualizovanie svetelných efektov, kontrola teploty GPU a CPU predstavujú len zlomok z funkcií, ktoré softvér zvláda.

Zdroj: ROCCAT

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno