Domov Novinky Nová iiyama ProLite T1531-W3 pre náročné prostredie

Nová iiyama ProLite T1531-W3 pre náročné prostredie

Zdielať

Spoločnosť uviedla na český a slovenský trh nový odolný dotykový monitor iiyama Pro Lite T1531SR-W3. Rovnako ako starší model T1531SR je aj pri tejto novinke podporovaná najnovšia dotyková technológia. Monitor je odolný voči prachu a vode (krytie IP54) a môže pracovať v rôznych náročných prevádzkach a prostrediach.

iiyama_T1531SR

Využívaný môže byť predovšetkým do obchodov, reštaurácií, barov alebo tovární. Monitor je vybavený ako analógovým vstupom D-Sub, tak aj digitálnym DVI-D. Konektivita dotykového displeja je zaistená cez USB alebo RS-232C, ktoré ponúka nadštandardné možnosti. Monitor umožnuje nastavovať náklon obrazovky až o 90° smerom nahor a o 5° dole, čo garantuje vysoký používateľský komfort.

Možnosť inštalácie na stenu zase zaisťuje úsporu miesta na stole. Nový model bol vylepšený o unikátny systém držanie káblov, ktorý zvyšuje estetický vzhľad monitora. Oproti staršiemu modelu bola znížená spotreba elektrickej energie, zväčšený kontrastný pomer a znížená hmotnosť. Nový monitor iiyama ProLite T1531SR-W3 je už na českom a slovenskom trhu dostupný v bielom prevedení.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno