Domov Novinky Note 3 Neo prichádza aj s procesorom Snapdragon 800

Note 3 Neo prichádza aj s procesorom Snapdragon 800

Zdielať

Samsung Galaxy Note 3 NeoOficiálne internetové stránky korejského Samsungu oznámili dostupnosť smartfónu Galaxy Note 3 Neo od 3. marca. LTE-A verzia smartfónu v Južnej Kórei obsahuje procesor Snapdragon 800. Aspoň tak to uvádzajú oficiálne špecifikácie.

Podľa špecifikácii, ktoré boli poskytnuté webom SamsungTomorow.com, Note 3 Neo je vybavený štvorjadrovým procesorom taktovaný na 2,3 GHz. Nemôže to byť Exynos 5 Hexa, ani Snapdragon 400, ktorý poháňa 3G verziu Note 3 Neo. To nás stavia pred štvorjadrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz a Krait 400.

Nie je to prvýkrát, čo Samsung uvoľnil aktualizovaný model. To isté sa stalo s Galaxy S4 (S600), vlajkovej lodi v minulom roku. Krátko po svojom uvedení na trh Samsung vydal ďalšiu S800, ktorá bola sprístupnená najprv v Južnej Kórei a následne obmedzená dostupnosť na iných trhoch. Dúfajme, že Samsung tak znižuje roztrieštenosť s budúcimi smartfónmi, pretože to môže trošku rozladiť zákazníkov, ktorí nečakali niekoľko týždňov na aktualizovaný model.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokMicrosoft pripomína koniec podpory XP
Nasledujúci článokLG G Flex dostal ocenenie iF Design Awards 2014
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno