Domov Novinky Nokia predstaví 22. októbra nové smartfóny

Nokia predstaví 22. októbra nové smartfóny

Zdielať

Nokia_Abu_DhabiFínska Nokia síce pomaly mieri do náručia Microsoftu, ale predtým ešte určite stihne predstaviť niekoľko posledných modelov. Konferencia je plánovaná na 22. októbra v Abu Dhabi a hlavnou hviezdou zrejme bude Lumia 1520.

O tom, že Nokia ako výrobca mobilov najskôr čoskoro skončí, sme vás informovali pomerne nedávno. Kedysi najväčšieho výrobcu mobilných telefónov kúpil Microsoft, resp. mobilnú divíziu. Hoci sa zo zákulisia ozývajú informácie, že Microsoft už teraz veľmi tvrdo tlačí na súčasné vedenie, aby zrušilo niektoré modely, rozhodla sa Nokia uskutočniť koncom októbra konferenciu v slnečnom Abu Dhabi, kde predstaví zrejme posledné modely s logom Nokia. Špekulácie hovoria o celkom šiestich modeloch, pričom hlavným bodom večera bude predstavenie modelu Nokia Lumia 1520.
Nokia_Lumia_1520
Ďalšou novinkou by mohol byť tablet od Nokie, ktorý by však zrejme konkuroval modelu Microsoft Surface 2 a je teda otázkou, či ho Fíni vôbec predstavia. Veľmi pravdepodobne sa tiež dočkáme nových modelov Nokia Asha, ktoré sú cielené predovšetkým na nízku cenu. Oficiálne budeme mať jasno až 22. októbra, aj keď možno do tej doby nejaké informácie predsa len uniknú.

Zdroj: Tlačová správa Nokia

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno