Domov Novinky Nokia Normandy s potvrdeným Androidom

Nokia Normandy s potvrdeným Androidom

Zdielať

Nokia XPrvý Android smartfón od spoločnosti Nokia sa objavil v benchmarku a vyzerá na zariadenie strednej triedy. Nokia X, alebo Nokia Normandy ako ho často nazývali, získal 1885 bodov na Browsermark náročný test procesora.

Tento výsledok radí do rovnakej ligy ako zariadenie so systémom Android v strednej triede, ako je Sony Xperia C. Zaujímavé je, že skóre je mierne nad jedným z vyššej triedy Nokia Lumia 1020. Zariadenie Nokie, ktoré sa objavilo v tomto benchmarku s modelovým označením RM- 980. Bolo potvrdené, že vyrobený smartfón od Nokie beží na bližšie neurčenej verzii Android. Nokia X, alebo Normandy unikla už skôr sa už skôr na AnTuTu a ak je to rovnaké zariadenie, tak majú displej s rozlíšením 854×480 pixelov (rovnaké rozlíšenie používa Sony), beží na Android 4.4.1 a procesor Snapdragon s 5 MPx fotoaparátom.

Nokia X-1

Čo poviete na toto skóre? Kúpili by ste si tento smartfón pokiaľ bude predstavený? Akú cenu by ste si predstavovali pri takýchto parametroch?

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokNový Full HD FonePad Note 6 od ASUSu
Nasledujúci článokToshiba uvádza notebooky Satellite C75
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno