Domov Novinky Nokia Lumia 830 čiastočne potvrdená

Nokia Lumia 830 čiastočne potvrdená

Zdielať

Lumia 830Pravdepodobne veľa fanúšikov HTC a Windows Phone 8.1 očakáva model HTC One M8 pre Windows Phone 8.1. Verizon však urobil náhľad novej Lumie 830, ktoré nesie kódové označenie Tesla/Superman a ako číslo modelu napovedá, jedná sa o náhradu Lumie 820.

Očakáva sa, že displej bude mať HD, alebo Full HD rozlíšenie. Pre väčšinu však nebude asi zaujímavý v prípade, že sa potvrdí variant s HD rozlíšením. Naopak, ak by bol k dispozícii fotoaparát 20,1 MPx PureView, takto by bolo zaujímavé a pre väčšinu veľmi zaujímavé. Nie je žiadnym tajomstvom, že Nokia (teraz Microsoft) chce znižovať náklady a PureView by teda bol prekvapením.

Lumia 820 prišila s optikou Carl Zeiss, ale chýba jej PureView, ktorá zahŕňa optická stabilizácia obrazu (OIS), lepší snímač a výkonnejší softvér a hlavne možnosť fotenia v noci. Podľa niektorých zdrojov vo videu nižšie máme možnosť prvykrát vidieť Lumiu 830 pre Verizon.

Podľa Verge, Stephen Elop nedávno opísal Teslu ako dostupný high-end telefón. Preto sa predpokladá použitie procesora Qualcomm Snapdragon 600 alebo 800 a minimálne 1 GB, alebo skôr 2 GB operačnej pamäte.

Lumia 730

Okrem toho Microsoft pozýva na IFA – tlačovú konferenciu v septembri, kde sa pravdepodobne odhalí Lumia 730 pre selfies s 5 MPx predným fotoaparátom a Lumia 830. Treba len dúfať, že to tak naozaj bude. Microsoftu totiž poriadne chýba stredná trieda.

Zdroj: WPCentral, WPCentral2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno