Domov Novinky Nokia 3310 s Windows Phone a 41 MPx PureView?

Nokia 3310 s Windows Phone a 41 MPx PureView?

Zdielať

Nokia 3310-pureview-in-line1Rozmýšlali ste niekedy ako by vyzerala Nokia 3310 v súčasnej dobe s operačným systémom Windows Phone? V roku 2000 bola Nokia 3310 jeden z najúspešnejších mobilných telefónov. Predaných bolo viac ako 125 miliónov a vďaka malej skupiny fanatikov Nokia, tento kultový telefón prináša moderný comeback.

Je takmer verný pôvodnému návrhu, ale modernejšia Nokia 3310 má PureView, 41 MPx fotoaparát s optikou Zeiss a xenónovým bleskom. Bude mať upravenú verziu Windows Phone 8 a 3 palcový dotykový displej “ClearDiamond”. Bude v rovnako klasickej tmavomodrej farbe, ale Nokia 3310 s PureView príde tiež v žltej, svetlomodrej, červenej a zelenej.

Tri “soft-touch” navigačné klávesy a  “domáce” tlačidlo Windows Phone, ktorým sa dostanete späť na úvodnú obrazovku. LiveTiles a zložky s aplikáciami sú taktiež podporované a je dodávaný s predinštalovaným MS Office, Xbox hrami, aplikáciami Outlook a OneDrive, ktorý ponúka 7 GB priestoru zadarmo hneď po vybalení z krabice.

Juha Alakarhu,  hlavný Imaging Technologies  Nokie , povedal: “Som naozaj nadšený, že sme našli spôsob, ako využiť naše inovatívne technológie PureView a pridať ich do tak milovaného zariadenia. Vďaka odolnej konštrukcii a kultovému vzhľadu, si myslíme, že ešte viac ľudí bude využívať našu PureView ,,mágiu”

Operačný systém ďalšej generácie a prvotriedny fotoaparát. Inžinieri z Nokie dosiahli nemysliteľné:  zmenšený dvojjadrový procesor, 2 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte do pôvodnej veľkosti (113×48×22 mm) a hmotnosťou 133 gramov. Slot pre microSD karty je na boku smartfónu a ponúka aj ďalšie rozšírenie úložiska. Prvé prístroje budú ponúkať 3G konektivitu, zatiaľ čo vybavenie LTE bude nasledovať neskôr v tomto roku.

S nostalgickým ohliadnutím za dávnych čias, Nokia 3310 s PureView prichádza s predinštalovanými hrami – Snake II, Pairs II, Space Impact a Bantumi, prevodníkom mien a pôvodné monofónne zvonenie. Ste majiteľom legendárnej Nokia 3310?

Dočítali ste článok až do konca? Neberte ho vážne, ide o 1. apríl so strany Nokie.

Zdielať
Predchádzajúci článokYahoo chystá vlastnú verziu YouTube
Nasledujúci článokAxis oznamuje uvedenie prvej 4K kamery
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno