Domov Novinky Nikon predstavuje tri nové fotoaparáty CoolPix

Nikon predstavuje tri nové fotoaparáty CoolPix

Zdielať

Nikon posilnil svoj obľúbený rad kompaktných fotoaparátov CoolPix o tri nové prírastky: Fotoaparát S3700 s prístupom do sociálnych sietí a so vstavanou podporou technológií Wi-Fi a NFC na jednoduché zdieľanie, štýlový 20 MPx fotoaparát S2900 s tenkým telom, ktoré možno zobrať kamkoľvek, a 16 MPx fotoaparát L31, ktorý sa jednoducho používa a poskytuje skvelé výsledky.

Nikon CoolPix S3700

Používanie sociálnych sietí je jednoduchšie ako predtým pomocou 20 MPx fotoaparátu CoolPix S3700. Kvalitné fotografie možno zdieľať priložením fotoaparátu k smart zariadeniu vďaka Wi-Fi a NFC. Celú akciu zachytíte na snímkach a v HD videu pomocou 8-násobného optického priblíženia rozšíriteľného na 16-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom. Fotoaparát bude v predaji za 129 eur.

Nikon CoolPix S2900

20 MPx fotoaparát CoolPix S2900 robí zo štýlového snímania každodennú činnosť. Zmestí sa do vrecka a dodáva sa v rôznych farbách. Snímanie detailných záberov zjednodušuje 5-násobné optické priblíženie rozšíriteľné na 10-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom. Predajná cena ma byť 99 eur.

Nikon CoolPix L31

Snímanie dobrých fotografií nemusí byť zložité – 16 MPx fotoaparát CoolPix L31 sa jednoducho používa, je spoľahlivý a cenovo dostupný, 5-násobné optické priblíženie je ideálne na zachytávanie portrétov a zaznamenávanie HD videí jedným dotykom zjednodušuje prepínanie z fotografií na videá. Predpokladaná cena je 69 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena Nikon Coolpix L31 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena NIKON COOLPIX S2900 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena NIKON COOLPIX S3700 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno