Domov Novinky Nikon predstavuje fotoaparát D5600

Nikon predstavuje fotoaparát D5600

Zdielať

Nikon rozširuje rad fotoaparátov o model D5600, inšpirujúcu digitálnu jednookú zrkadlovku formátu DX určenú ľuďom, ktorí chcú skúmať kreatívny svet fotografie. Či už to bude hra s tieňom, keď je slnko nad hlavou, alebo snímanie videosekvencií z neštandardných uhlov.

nikon-d5600-01

Veľký obrazový snímač formátu DX s rozlíšením 24,2 MPx vo fotoaparáte je schopný zachytiť aj jemné textúry a vykresliť fotografie a videosekvencie s ostrými detailami. Rozsah citlivosti ISO je 100 až 25600 a rozšírená citlivosť ISO 6400 v režime Nočná krajina.

Vďaka funkcii SnapBridge môžu používatelia automaticky synchronizovať fotografie do smart zariadenia už počas snímania a zdieľať svoje inšpirujúce výsledky. Funkciavo fotoaparáte tiež umožňuje snímať na diaľku pomocou smart zariadenia pripojeného prostredníctvom vstavaného pripojenia Wi-Fi.

nikon-d5600-02

Pri snímaní pomocou hľadáčika poskytuje vylepšená dotyková funkcia Fn intuitívnu alternatívu k použitiu príkazového alebo multifunkčného voliča: fotografi teraz môžu ovládať funkciu Automatická citlivosť, ako aj vyberať zaostrovací bod alebo meniť ďalšie dôležité nastavenia.

Panel posúvania záberov prevzatý z profesionálnych fotoaparátov Nikon D5 a D500 umožňuje rýchle rolovanie snímok. Filmárom je k dispozícii nová funkcia Časozberná videosekvencia (prevzatá z vrcholných digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno