Domov Novinky Nikon predstavil dva nové fotoaparáty

Nikon predstavil dva nové fotoaparáty

Zdielať

Nikon oznámil nové prírastky do radu vodotesných fotoaparátov. CoolPix AW130, ktorý zvládne každé dobrodružstvo a CoolPix S33, ktorý si môžete zobrať kamkoľvek. Fotoaparáty zjednodušujú zachytávanie všetkých vašich outdoorových výletov a zábavy na slnku na ohromujúcich fotografiách a vo videosekvenciách s rozlíšením Full HD.

Nikon CoolPix AW130

CoolPix AW130 má 16-megapixelový čip, je vodeodolný do 30 metrov, odolný voči chladu -10 °C, prachu a pádom z výšky do 2 metrov. Podporuje NFC pre párovanie a samozrejem Wi-Fi. Displej má 3“, je typu OLED a počet bodov dosiahol 921000.

Jasný širokouhlý objektív s ohniskovou vzdialenosťou 24 mm a svetelnosťou f/2,8 je ideálny na zábery pod vodou alebo nočnej krajiny, pričom rýchle 5-násobné optické priblíženie umožňuje jednoduché zachytávanie detailných záberov na suchu aj vo vode a je rozšíriteľné na 10-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom.

Nikon CoolPix S33

Videá točí s rozlíšením Full HD so stereofónnym zvukom a minimálnym rozmazaním, pretože vysokovýkonná stabilizácia obrazu koriguje chvenie fotoaparátu pri aktívnych scénach a počas približovania. Nechýba podpory systémov GPS a GLONASS. CoolPix S33 zase dostal 13-megapixelový  čip, je vodeodolný do 10 metrov, opäť odolný voči chladu -10 °C, prachu a pádom z výšky do 1,5 metrov. Videa nahráva opäť vo Full HD.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena NIKON COOLPIX S33 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Aktuálna cena Nikon COOLPIX AW130 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno