Domov Novinky Nikon predstavil D4S na výstave CES 2014

Nikon predstavil D4S na výstave CES 2014

Zdielať

Nikon D4SSpoločnosť Nikon oznámila, že pripravuje uvedenie vlajkovej lodi novej generácie, digitálneho fotoaparátu Nikon D4S. Fotoaparát navrhnutý pre popredných svetových fotografov bol predstavený v stánku spoločnosti Nikon na Medzinárodnej výstave CES 2014 v Las Vegas v Nevade v USA. Medzinárodná výstava CES je jednou z najväčších technologických výstav a prebieha od 7. do 10. januára 2014.

Nová vlajková loď spoločnosti Nikon, model D4S, ponúkne výrazné zmeny oproti fotoaparátu D4. Tou najvýznamnejšou je ešte dokonalejšia obrazová kvalita dosiahnutá vďaka novému prvku na spracovanie obrazov a dokonalejšiemu autofókusu.

Pri vývoji fotoaparátu Nikon D4S sa zúročili skúsenosti v oblasti vývoja profesionálnych technológií a úzka spolupráca spoločnosti Nikon s profesionálnymi fotografmi. Model je navrhnutý tak, aby poskytol širšie možnosti profesionálnym fotografom, ktorí požadujú čo najlepší výkon v extrémnom prostredí. D4S bude prínosom pre športových fotografov a fotografov dokumentárnej prírody.

Nikon bol pôvodne výrobcom optických zariadení, zaoberajúci sa vývojom a výrobou optických skiel. V tomto roku si pripomíname 97. výročie založenia tejto spoločnosti. Nikon bude aj naďalej pokračovať vo vývoji vysoko výkonných a funkčných produktov založených na optických technológiách, ktoré sa za celú históriu spoločnosti zdokonaľovali.

 Zdroj: Tlačová správa Nikon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno