Domov Novinky Nikon predstavil 2 nové objektívy DX

Nikon predstavil 2 nové objektívy DX

Zdielať

Spoločnosť Nikon predstavila 2 nové objektívy formátu DX so zoomom 18-55mm, ktoré sú určené na nádherné každodenné fotografie. Portfólio NIKKOR bude rozšírené o 2 objektívy, ktoré vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a rozsahu zoomu s vyladenou ohnisovou vzdialenosťou ponúknu prekŕasne fotografie. Objektív AF-P DX NIKKOR 18-55 mm f/3,5 – 5,6G VR a druhý z menovaných AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3,5 -5,6G, tieto univerzálne objektívy sú vynikajúce na nosenie pre fotografov, ktorý používajú digitálne jednooké zrkadlovky Nikon pre začiatočníkov.

AFP_DX_18_55

Objektívy sú vhodné pre záznam miest, krajín, až po portréty a rodinné udalosti. Tieto viacúčelové objektívy predstavujú cestu pre inteligentný spôsob zachytávania každodenných aktivít. Oba objektívy využívajú novú krokový motor NIKON pre rýchlejšie zaostrenie a je vhodný aj na snímanie videosekvencií. Objektív s koncovkou VR má technológiu stabilizácie obrazu na dosiahnutie čistých a nerozmaznaných snímok najmú pri slabom osvetlení a oba objektívy ponúkajú mechanizmus0 teleskopického objektívu.

AFP_DX_18_55_VR

Oba objektívy dokážu zaznamenávať fotky vo vysokom rozlíšení vo výbornej kvalite ostrosti. Objektívy fungujú iba na fotoaparátoch D5500/D5300/D3300 od spoločnosti Nikon. Tieto fotoaparáty môžu vyžadovať aktualizáciu firmvéru pred použitím týchto objektívov.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno