Domov Novinky Nikon D810: Nový 36 MPx fotoaparát

Nikon D810: Nový 36 MPx fotoaparát

Zdielať

Nikon D810 01Spoločnosť Nikon predstavila fotoaparát D810, ktorý poskytuje vysoké rozlíšenie. Ponúka totiž až 36,3-megapixelový fotoaparát, ktorý prekoná všetky očakávania. Prepracovaný fotoaparát D810 ponúka neporovnateľnú kvalitu snímok, vysokorýchlostný výkon a flexibilitu videa s rozlíšením Full HD a prekonáva svojho predchodcu, aby priniesol nový štandard snímania s vysokým rozlíšením.

Jeho celkom nový snímač formátu FX, ultraširoký rozsah citlivosti ISO a obrazový procesor Expeed 4 poskytujú bezprecedentnú ostrosť, bohatú tonalitu a znížený šum pri všetkých citlivostiach. Výkon automatického zaostrovania, frekvencia sériového snímania až 7 snímok za sekundu a zaznamenávanie videosekvencií s rozlíšením Full HD 1 080/60p hodné vlajkovej lode umožňujú zachytenie akéhokoľvek motívu s dokonalou presnosťou.

Systém Picture Control 2.0 od spoločnosti Nikon poskytuje výnimočnú flexibilitu spracovania a optimalizácie obrazu vo fotoaparáte. V štúdiu alebo vonku je to dokonalý stroj na zaznamenávanie snímok pre serióznych fotografov, ktorí chcú realizovať svoju víziu s dokonalými detailmi.

Nikon D810 02

Fotoaparát D810 dostáva kreatívnu slobodu na celkom novú úroveň a otvára fantastické nové možnosti pre snímanie s vysokým rozlíšením. Celkom nový snímač formátu FX ponúka rozlíšenie 36,3 megapixela, čo je špička vo svojej triede. Fotoaparát je navrhnutý bez optického antialiasingového filtra, aby zachytával maximum detailov na statických snímkach aj vo videosekvenciách.

Nikon D810 03

Prvýkrát v digitálnej jednookej zrkadlovke ultraširoký natívny rozsah citlivosti ISO fotoaparátu D810 začína na hodnote ISO 64, aby boli možné čistejšie snímky s lepším vykreslením detailov pri snímaní pri jasnom svetle, a snímať môžete s citlivosťou až ISO 12 800, prípadne rozšíriť jej rozsah na ekvivalent hodnôt ISO 32 až 51 200. Fotoaparát D810 je vybavený rovnakým systémom spracovania obrazu Expeed 4, aký je použitý vo vlajkovej lodi D4S, a jeho celkový výkon je výrazne zvýšený.

Nikon D810 04

Spracovanie snímok a možnosti citlivosti ISO sú výrazne zlepšené pri statických snímkach aj pri videu vďaka novým sofistikovaným algoritmom, ktoré umožňujú pozoruhodnú ostrosť a rozšírené stupňovanie odtieňov s pocitom reálnej hĺbky v celom rozsahu citlivosti.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Nikon D810 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Nikon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno