Domov Novinky Nexusy bude do roku 2018 údajne vyrábať HTC

Nexusy bude do roku 2018 údajne vyrábať HTC

Zdielať

V roku 2010 to bol prvý Nexus One. V roku 2014 tablet Nexus 9. HTC už s Googlom nejakú tú spoluprácu mal a teraz sa po internete začala šíriť správa, že by nadchádzajúce veľké i malé Nexusy malo vyrábať práve HTC.

Nexus_2015

Google totiž údajne podpísal s HTC zmluvu na výrobu Nexus zariadenia až do roku 2018, čo by HTC kvôli zlej finančnej situácii veľmi pomohlo a zároveň by sa fanúšikovia radu Nexus mohli tešiť na UltraPixely, stereo reproduktory BoomSound či kvalitnú kovovú konštrukciu s najnovším čistým Androidom. Zaujímavým protichodným faktom tiež je, že z Googlu už niekoľkokrát zaznela informácia o tom, že rada Nexus by mohla skončiť. Túto informáciu čiastočne podporuje aj fakt, že Google si vyrobil svoj Pixel C bez pomoci akéhokoľvek výrobcu.

Zdroj: PocketNow

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Nexus 6
Nasledujúci článokRecenzia: Genius GX Gaming Scorpion K20
Jsem 18letý student střední odborné školy, konkrétně oboru informační technologie. Baví mě počítače, Android zařízení a všelijaké gadgety, jelikož umí být bezvadnými pomocníky do života. Protože je i moje práce v oboru, jsou pro mě technologie koníčkem i denním chlebem.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno