Domov Návody Nexus S nedostane oficiálne KitKat, na rad prichádza XDA

Nexus S nedostane oficiálne KitKat, na rad prichádza XDA

Zdielať

nexus-sAndroid 4.4 KitKat sa vychvaľuje svoju schopnosť skvele pracovať na hardvéri, ktorý má 512 MB RAM, ale to neznamená, že výrobcovia teraz budú aktualizovať staršie zariadenia na novú verziu operačného systému Android.

Galaxy Nexus nedostane oficiálnu aktualizáciu. Avšak vďaka rozvoju komunity môžu majitelia Nexus S teraz ochutnať sladkú chuť Kitkat. Člen fóra XDA cn.fyodor povedal, že pracuje veľmi rýchlo, takže to vyzerá, že Android 4.4 má zlepšiť situáciu pre starý, alebo slabý hardware. Je to zatiaľ alfa verzia, takže existuje niekoľko otázok, lebo niektoré služby Google Apps nefungujú správne, ale budete vedieť telefonovať, prezerať web, a robiť skoro všetko ostatné. Pokiaľ ste vlastníkom Nexus S zamierte na oficiálnu stránku XDA a stiahnuť si Android 4.4 a tak vdýchnuť nový život do zariadenia. Ako vždy si spravte zálohu, a buďte opatrní pri skúšaní.

Nikto z našej stránky neberie zodpovednosť v prípade poškodenia vášho zariadenia!!!

AOSP KitKat 4.4 for Nexus S – alpha Build

Aktualizácia: Majitelia zariadení Nexus S spisujú petíciu, ktorú následne zašlú majiteľom spoločnosti Google. Podpísať petíciu môžete aj vy pokiaľ kliknete na link na konci článku. Aktuálne je podpísaných 15 157 fanúšikov.

Petícia za aktualizáciu Nexus S na Android 4.4

Zdroj: Sammobile

Zdielať
Predchádzajúci článokLG G Flex je skutočne flexibilný
Nasledujúci článokKingston pripravil odolné flashky DT Mini 3.0
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno