Domov Novinky Netgear získal tri prestížnne ocenenia CES 2017

Netgear získal tri prestížnne ocenenia CES 2017

Zdielať

Spoločnosť Netgear získala tri prestížne ceny CES 2017 Innovation Awards, každoročne udeľované na medzinárodnom veľtrhu Consumer Electronics Show (CES). Ocenenie si vyslúžil Wi-Fi router Nighthawk X10, trojpásmový Wi-Fi systém Orbi a bezdrôtová bezpečnostná kamera Arlo Pro.

netgear-nighthawk-x10-ces-ocenenie

Prestížne ocenenie CES Innovation Awards každoročne udeľuje už od roku 1976 asociácia Consumer Technology Association (CTA), ktorá organizuje veľtrh CES. Porotu zloženú z priemyselných dizajnérov, nezávislých vývojárov a predstaviteľov médií čaká neľahká úloha – musí zhodnotiť a následne vybrať najinovatívnejšie produkty a služby naprieč 28 kategóriami. Pri hodnotení je kladený dôraz predovšetkým na inovatívny dizajn, technológie a funkcie, účel využitia či pridanú hodnotu, ktorú prinášajú používateľom.

Nighthawk X10 je najrýchlejším routerom na trhu vyvinutým predovšetkým pre pokrytie potrieb streamovanie multimédií či nepretržité zálohovanie dát. Zariadenie je vybavené výkonným štvorjadrovým 1,7 GHz procesorom, Wi-Fi štandardom 802.11ad a technológiou Wave 2Wi-Fi so štyrmi nezávislými streamami v troch vysielacích pásmach, vďaka čomu používateľom prináša ultimátne Wi-Fi pripojenie s teoretickou rýchlosťou až 7,2 Gbps.

netgear-orbi-ces-ocenenie

Wi-Fi systém Orbi je prvým zariadením svojho druhu využívajúcim novo koncipovanú trojpásmovú Wi-Fi technológiu, ktorá vytvára unikátne bezdrôtový kanál medzi jednotlivými zariadeniami radu Orbi. Tento virtuálny kábel zaisťuje maximálnu rýchlosť pripojenia dosahujúci kombinovanej prenosové rýchlosti až 3 Gbps (1733 + 866 + 400 Mbps) bez ohľadu na počet pripojených zariadení, a špičkové pokrytie Wi-Fi signálom v rozsahu až 370 m2.

netgear-arlo-pro-ces-ocenenie

Arlo Pro je kompaktný a bezdrôtový HD kamerový systém umožňujúci detailne sledovať vnútorné i vonkajšie priestory. Zariadenie je vybavené dobíjateľnými batériami, zvukovým a pohybovým senzorom, obojsmerným audio systémom (reproduktor + mikrofón), sirénou o výkone prevyšujúcim 100 decibelov či režimom nočného videnia. Vďaka okamžitému systému hlásenia pri detekcii neobvyklých aktivít užívatelia navyše získavajú nepretržitý prehľad o tom, čo sa v monitorovanom priestore práve deje.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno