Domov Novinky Netgear uvádza viacero noviniek na trh

Netgear uvádza viacero noviniek na trh

Zdielať

Spoločnosť Netgear predstavila svoje novinky pre rok 2019. Používatelia sa môžu tešiť na bezdrôtový mesh systém Orbi, trojpásmový bezdrôtový prístupový bod Insight a Wi-Fi router.

Bezdrôtový mesh systém Orbi s technológiou Fastlane bude ďalším z produktov, ktorý ponúkne podporu šiestej generácie siete Wi-Fi 802.11ax. Nový štandard v kombinácii s 1024 QAM ponúkne domácnostiam spoľahlivejšie gigabitové bezdrôtové pripojenie, pokrytie signálom aj možnosť pripojenia väčšieho počtu mobilných zariadení vďaka dostupným dvanástich bezdrôtovým streamom.

Ďalšou novinkou z oblasti bezdrôtových mesh systémov je firemné trojpásmový stropný satelit Orbi Pro zvyšujúce dosah Wi-Fi signálu. Zariadenie je možné napájať prostredníctvom ethernetového kábla, jeho použitie tak nie je závislé od dostupnosti elektrických zásuviek. Satelit Orbi Pro je kompatibilný s routrami a satelitmi Orbi Pro a možno ho inštalovať, konfigurovať a spravovať prostredníctvom aplikácie Netgear Insight.

Trojpásmový prístupový bod WAC540 s jedným 2,4 GHz pásmom a dvoma 5 GHz pásmami ponúka bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou 3 Gbps. Taktiež možno te nto prístupový bod inštalovať a spravovať prostredníctvom aplikácie Netgear Insight. Wi-Fi router WAC124 predstavuje cenovo zaujímavé bezdrôtové riešenie určené predovšetkým všetkým malým firmám. Výhodou zariadenia je jednoduchá inštalácia, ale tiež fakt, že router podporuje tri oddelené a zabezpečené SSID.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno